Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την Ρίτα έχω περάσει 5 φορές. Την τελευταία φορά αντί να γαμιόμαστε μου μίλαγε για τα νύχια της και με ρώταγε αν μου αρέσουν οι αλλαγές επάνω τους. Κοριτσίστικα πράγματα αλλά η αλήθεια είναι ότι η Ρίτα πάντα με κάνει να θέλω περισσότερο χρόνο μαζί της. Ήρθε στο δωμάτιο και δεν χρειαζόταν να κάνει πολλά ήμουν ήδη καυλομένος. Έκανε λίγο στριπτίζ και έβγαλε τα εσώρουχα της, λικνίζεται ωραία το κοριτσάκι. Την προσκάλεσα να έρθει στο κρεβάτι να της γαμήσω το στόμα και υπάκουσε με ένα ωραίο χαμόγελο, πάντα χωρίς δαχτυλήθρα. Στον αγώνα την γυρνάω να γλείψω και τις δυο τρύπες της, αυτή στηνόταν ωραία και με παρακινούσε να συνεχίσω το έργο. Εισαγωγή Durex. Την πήρα σε ιεραποστολικό και στα 4 σε ήρεμους ρυθμούς. Άλλες φορές τελείωνα επάνω στο sex, αυτή την φορά εβγαλα την καπότα και ξεκινήσαμε 69, τα άδειασα όλα στο στόμα της μέσα. Όλες οι συνευρέσεις με την μουνάρα Ρίτα είναι μοναδικές κάθε φορά. Η Ρίτα είναι όμορφη Ρωσίδα και το χαρακτηριστικό της είναι ότι αν της αρέσεις γενικά θα περάσεις πολύ καλά μαζί της, αν όχι απλώς καλά. Η Ρίτα μοιάζει με την Merilyn Monroe.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
walker 76
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
5.069
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 The Keeper, giorgiodelafuentes2, Yatoputso και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού