Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετα απο απουγεματινο καφε με φιλο στο Μοναστηρακι,ειχα ορεξη για ενα γαμασακι στα μαγαζακια της Λιοσιων.Περασα πρωτα απο Βεργας....αλλα ειχα ορεξη για μεγαλυτερη τσαρκα..τραβηξα πιο κατω στο πλατειακι χωματιανου μπηκα στο πρωτο μαγαζι που ανεβεβεις σκαλες.αλλα δεν δουλευε η αλεξανδρα..και πηγα στο διπλα οπου δεν ανεβενεις και σκαλες.βγεικε η τσατσα..γρηγορα και μου λεει ειναι 2 τα κοριτσια Βανεσα και Αλισα.η Βανεσα ηταν διαθεσιμη...μελαχρινο μωρο γυρο στα 20 πανεμοεφο αλλα δυστυχος μονο normal προγραμμα..και περιμενω να δω την Αλισσα.Δεν αργησε να ερθει ομορφο μωρο κι αυτο λιγο μεγαλυτερο γυρο στα 26.κοκκινο στριγκακι αρκετα τουρλοτο κωλαρακι.(τουμπανο κι αυτο) προγραμμα 69 και ελευθερο στοματικο..καυλωσα μολις μου το ειπε,καθως ειχε μικρο στοματακι και εγω αρκετα χοντρη πουτσα.δινω το εικοσαρικο και περιμενω δωματιο..δεν αργησε να ερθει μολις μπενει στο δωματιο και καρφωνετε στον πουτσο μου,μου λεει περιμενε 1 λεπτο και ερχετε ξανα με αλλο προφυλαχτικο XL.το κοριτσι βλεπει καλα και ξερει να δουλευει.με ρωταει ελευθερο στοματικο? Ναι κουκλιτσα μου της λεω.εγω κανονικα στο κρεβατι.αυτη στο πλαι βλεπωντας ο τουρλωμενο κωλαρακι της απο καθρεφτη( αδουλευτη κολοτρυπιδα και σχετικα μικρο μουνακι) ..καθαριζει με μωρομαντηλο και αρχιζει κρατωντας με το ενα χερακι της τα αρχιδια μου...ενιωθα την βελουδινη γλωσσα της που εγλυφε το πουτσοκεφαλο και διστακτικα το εβαζε οσο πιο βαθια μπορουσε..μεχρι την μεση τον πηρε γιατι 20 ποντους και χοντρη καλα τα πηγε....εγω πραγματικα ημουν στον 7о ουρανο εβγαζα μερικα ξεροχυσα αλλα δεν διεκοψε..υπεροχη...ειχαν περασει 5 λεπτα της λεω κουκλακι τωρα θα σε γλυψω εγω..μωρο μου λεει θα περασουν 10 λεπτα οκ και λιγο παραπανω..της λεω θα πληρωσω 2 φορες..οκ μου λεει απο λαιμο και κατω γλυψεις οπου θες μονο μην δαγκωνεις τα βιζακια..της εγλειψα μουνακι κωλοτρυπιδα στενη δεν εμπενε η γλωσσα μεσα μετα ηρθε η ωρα για γαμησι βαζει το XL ....της στον βαζω σιγα σια Ιεροαποστολικα μετα με πιο γρηγορους ρυθμους δεν διαμαρτυρηθηκε οπως γινεται σε αλλα μαγαζια..αντιθετος εβγαζε φωνες ηδονης...τωρα ηρθε η ωρα του πισωκολητου...της λεω κουκλακι να χυσω πανω σου? Ναι μωρο μου λεει χυσε στον κωλο πανω...της γραμπωνω τα κωλομαγουλα αρχιζω σιγα σιγα και μετα αγριο σφυροκοπημα εβλεπα τον πουτσο μου να ανοιγη το μικρο μουνακι της και καυλωνα.της γαμαγα πιο δυνατα ανελεητα τερματιζε ο πουτσος μου στην μητρα της ενιωθα τα αρχιδια μου να πονανε απο τα χτυπηματα εβγαζε και αυτη κραυγες ηδονης.(ετσι εδειχνε).....βγαζω τον πουτσο μου και ξεβεντουζαρισε το μουνακι της πεταγοντας τα χυσια ολα πανω στον κωλο και εβλεπα να τρεχουν στην κωλοτρυπιδιτσα της απεριγραπτη καυλααααααα!!Βλεπω το μουνακι της ειχε κοκκινιση απο το γαμησι την σκουπισα της δινω ενα φιλι στο μουνακι της και μου λεει ευχαριστω μωρο μου να σε ξαναδω...η Αλισσα ειναι το κατι αλλο......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 30, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Δεκ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 EH2018, giorgiodelafuentes2, Milfomaniac και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2023
Μπράβο
Αξιος
Συγχαρητήρια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1