Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 48 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βραδυνή επίσκεψη στον οίκο προς το τέλος της 2ης βάρδιας. Δούλευαν η Αναστασία και η Αλίνα και η τσατσά ανακοινώνει ελεύθερο στοματικό , τελειωτικό στο σώμα. Διαλέγω την Αλίνα και περνάω στο δωματιο, φρεσκάρομαι και την περιμένω. Δεν άργησε ιδιαίτερα να έρθει, με χαιρετάει και έρχεται δίπλα μου.Πρίν ακόμα γδυθεί ανοίγει το προφυλακτικό, την προλαβαίνω και της λέω ότι θέλω χωρίς. Με καθαρίζει με μωρομάντηλο και αρχίζει στοματικό. Σήμερα να ήταν η πρώτη της μέρα στα μπουρδέλα , καλύτερο στοματικό θα έκανε. Με το ένα χέρι κρατούσε το πετσάκι κατεβασμένο, χωρίς ακόμα να έχω πλήρη στύση και έπαιρνε το κεφαλάκι στο στόμα. Σταματούσε το έγλειφε ελαφρώς με την γλώσσα και μετά το ίδιο. Σε ένα δυο λεπτά το πολύ πάει να φορέσει προφυλακτικό ενώ ακόμα δεν ήταν τελείως σηκωμένη. Της λέω όχι αλλά κάνει ότι δεν καταλαβαίνει και το φοράει. Εκεί βελτιώθηκε ελαφρώς το τσιμπούκι της και επιτέλους μου σηκώθηκε αφού πρώτα της τράβηξα το χέρι και έκανε για κάποια δευτερόλεπτα τσιμπούκι κανονικό. Με το που την είδε σηκωμένη μου λέει , έλα να με γαμήσεις. Της λέω να ανέβει από πάνω αλλά λέει όχι, της το ξαναλέω και επιμένει. Μου λέει έλα δούλεψε λίγο. ο άντρας δουλεύει και η γυναίκα κάθεται. Ο άντρας πληρώνει της λέω και αυτός διαλέγει πως θα το κάνει. Και η γυναίκα πληρώνει μου λέει. Πλήρωσε με εσύ τότε της λέω κι εγώ. Δεν είχε τι να πει και ξαπλώνει με ανοιχτά τα πόδια. Λέω να μην σπαστώ και να την γαμήσω να τελειώνουμε. Της σηκώνω τα πόδια στους ώμους μου και της τον χώνω. Την γαμάω για λίγο έτσι και μετά σταματάω και την στήνω στα τέσσερα. Της τον έχωσα τέρμα και τον έτρωγε χωρίς καμία αντίρρηση , βγάζοντας κάτι ψευτοβογγητά. Η αλήθεια είναι ότι στήθηκε καλά και τον έτρωγε αδιαμαρτύρητα, ενώ εγώ την γραπώσει από τα κωλομέρια και ανέβαζα ρυθμό . Λόγω τετραήμερης αποχής από σεξ γρήγορα πλησίασε το τέλος και τραβήχτηκα με σκοπό να την χύσω πάνω στα κωλομέρια. Αυτή τινάχτηκε λες και την χτύπησε ρεύμα, πετάχτηκε στο πλάι γύρισε και μου έπιασε την πούτσα μην αφήνοντάς με να βγάλω το προφυλακτικό. Ετσι στην ουσία έχυσα μέσα στο προφυλακτικό , στον αέρα. Της λέω γιατί το έκανες αυτό , αφού η υπηρεσία είπε ότι κάνεις τελειωτικό στο σώμα. Αυτή εκνευρίστηκε και μου είπε , εσείς οι Έλληνες θέλετε.....κάνοντας με το χέρι της την κίνηση που τον παίζεις. Της λέω δεν το έκανα από μόνος μου η υπηρεσία είπε ότι το κάνεις. Αυτή συνέχισε λέγοντας , άστην αυτήν εμένα θα ρωτάς. Με εκνεύρισε και δεν συνέχισα την κουβέντα. Έφυγε από το δωμάτιο και ξεκίνησα να ντύνομαι. Βγαίνοντας από το δωμάτιο την πέτυχα στο σαλόνι μαζί με την τσατσά που την παρουσίαζε στους πελάτες. Λέω στην τσατσά , άσε τα ψέματα γιατί άλλα λες εσύ και άλλα κάνει αυτή. Είπες τελειωτικό στο σώμα και αυτή δεν κάνει. Πετάγεται η τσατσά και λέει κάνει στο στήθος. Ούτε στο στήθος ούτε πουθενά της λέω. Η Αλίνα δίπλα της αμίλητη, απλώ πετάχτηκε και είπε πάλι ότι είπε και στο δωμάτιο, εσείς οι Έλληνες θέλετε .... κουνώντας το χέρι της πέρα δώθε. Οι πέλατες έφυγαν από το δωμάτιο ενώ αυτές στην μουνάρα τους, ήταν σαν να ήμουν αόρατος, δεν ξαναμίλησαν και έφυγαν. Παρόλες τις χάλια υπηρεσίες και το ντεκαβλέ στοματικό δεν θα με πείραζε αν με άφηνε να τελειώσω ανθρώπινα. Σπάστηκα γιατί με έκοψε και τελείωσα στον αέρα μέσα στο χέρι της. Ούτε μαλακία δεν μου τράβηξε, παρά μου κράτησε σφιχτά το προφυλακτικό για να μην βγεί. Γάμησα και ήταν σαν να μην γάμησα. Το κακό με πολλές ειδικά στο Μεταξουργείο έχει παραγίνει. Είναι μέσα στην ξινίλα και στην ειρωνία. Κάνουν λές και πάμε να τις γαμήσουμε με το ζόρι ή σαν να τους ζητάμε πράγματα που δεν κάνουν, ενώ εμείς απλώς πληρώνουμε και ζητάμε αυτά που οι ίδιες λένε οτι προσφέρουν , στην τιμή που οι ίδιες λένε. Αυτά τα λίγα από εμένα. Όποιος έχει την διάθεση ας πάει να δοκιμάσει την τύχη του. Εγώ πραγματικά όμως , δεν θα ξαναπήγαινα ούτε τζάμπα. Όχι για κανέναν αλλο λόγο , παρά μόνο για την κουτοπονηριά της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2023
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
16.240
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Nofucksgiven, giorgiodelafuentes2, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2023
Είναι η γνωστή Αλινα από ακομινατου και είναι κυκλοθυμική . Μια φορά μου είχε τσαντιστεί γιατί όταν με πιπωνε μάσαγα τσίχλα . Το ξέρω έχει γίνει ψωνάρα . Όμως την έχω χύσει πολλές φορές σε βυζια και κοιλιά )
review reaction 1 Milfomaniac
12 Δεκεμβρίου, 2023
Η γκομενα αν και έχει καλούτσικο σώμα βγάζει μια ξινηλα από το σαλοναρισμα, τόσα χρόνια από την Ακομινάτου δεν την έχω πάρει γι αυτό το λόγο, και τώρα βγαίνουν αληθινοί και οι φόβοι μου.
review reaction 1 Milfomaniac
12 Δεκεμβρίου, 2023
Συνάδελφε είσαι έμπειρος οπότε τι να σου λέω.. Πολλές κοπέλλες ιδίως παλιότερα είχαν πρόβλημα με τη στάση από πίσω γιατί δεν βλέπουν δεν ελέγχουν και φοβούνται διάφορα. Μπορεί τώρα η συγκεκριμένη να φοβήθηκε ότι θα τη χύσεις στο μουνί, πάντα στο ανάσκελα είναι πιό δεκτικές επειδή σε βλέπουν.
review reaction 1 Milfomaniac
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3