Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε το Σάββατο στη 2η βάρδια, σήμερα δούλευε μόνο μια κοπέλα και η πάντα ευγενέστατη υπηρεσία μου είπε αν θέλω να περιμένω να τη δω γιατί ήταν δωμάτιο.
Μετά από κάνα τέταρτο βγήκε από το δωμάτιο η Βανέσα την οποία την είχα πρωτοδεί 30 Σεπτεμβρίου να δουλεύει μαζί με την Αλισα αλλά έκτοτε δεν την πέτυχα ξανά, εκείνη τη μέρα είχα κάνει 2πλη κατάθεση στη Μαργκό στο Λιοσίων 73β οπότε δε πέρασα.
Σήμερα που τη πέτυχα δεν έχασα ευκαιρία μίας και για τέτοιες κοπελίτσες τα 20 τα δίνεις ανεξάρτητα υπηρεσιών.
Είναι μελαχρινή με κανονικό σώμα, 2-2.5αρι βυζι και πάρα πολύ ωραίο κωλαράκι, το πρόγραμμα της απλό ή νορμάλ όπως λέει η υπηρεσία.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο φρεσκαριστικα και τη περίμενα, όσο περίμενα άκουσα ξαφνικά φωνές, η Βανέσα φώναζε στην υπηρεσία με τον συγκεκριμένο δε περνάω, πές του να φύγει, βαράει τις κοπέλες και είναι βρομιάρης...δε μπορούσα φυσικά να δω σε ποιόν αναφερόταν, πάντως στο δωμάτιο το Βανεσακι γύρισε συγχυσμενο ,σε ξέρω αν και το περιστατικό επηρέασε την απόδοση της ή πάντα είναι μέτρια όπως η σημερινή μας συνέδρια, το γράφω για να υπάρχει.
Συνοπτικά, προκαταρκτικα μηδενικά μόνο τον πουτσο έπαιξε για να μου σηκωθεί να εφαρμόσει το προφυλακτικό, φιλιά δεν δίνει, ούτε 69 έκανε, πίπα σχετικά καλή και για αρκετή ώρα μπορώ να πώ, αφού έβαλε τζελ στο μουνάκι της στήθηκε στα τέσσερα, μπορώ να πώ ότι στήθηκε πάρα πολύ ωραία όπως κσι η θέα ήταν πολύ καλή, λόγω του πολύ τζελ δεν ένιωθα ιδιαίτερα το μουνί της, ενώ όταν ανέβασα λίγο ρυθμούς με παρακάλεσε λίγο πιο σιγά, δεύτερη στάση με αυτή ανάσκελα όπου μετά από 3-4 λεπτά έχυσα στο μουνάκι της με καποτα φυσικά.
Σηκώθηκε αμίλητη πλυθηκα λίγο είπε ένα ευχαριστώ και έφυγε.
Στο δωμάτιο έκατσα 11 λεπτά περίπου και δεν θα έχω νσ θυμάμαι κάτι άλλο από το καλό στήσιμο της και την ωραία παρουσία της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2023
Όνομα κοπέλας
Βανέσα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.076
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kolokopeas, Borgia21, black crow και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2023
Προσωπικά θα πέρναγα με αυτό το μωρό μόνο αν με άφηνε να το γλείψω.
Δεν νομίζω πως αξίζει να κάνεις κάτι άλλο. Το κορίτσι είναι μπιμπελό.
Αδύνατο αλλά με καμπύλες που κολάζουν.
review reaction 2 n.smirni76
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1