Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Νυχτερινή τσάρκα μεσ' στο ψωλόκρυο, στη γειτονιά της Λιοσίων. Μπήκα στο 73β, όπου η τσατσά είπε ότι περιμένει 2 κοπέλες, την Άντρεα και μία καινούργια, την Ρούμπι. Δεν ήταν εκεί αλλά έρχονταν.. Επειδή ήμουν περίεργος για την καινούργια και επειδή είχε και ζέστη, είπα να περιμένω.

Μετά από μισή ώρα καθυστέρηση, έφτασαν τα κορίτσια. Στην αρχή δεν μπόρεσα να διακρίνω πολλά, καθώς η Ρούμπι είναι λατινοαμερικάνα, με σκούρο προς μαύρο δέρμα, και δεν ξεχώριζα Χριστό από χαρακτηριστικά. Είχα καιρό όμως να κάνα κασκαντεριλίκι, οπότε είπα να δοκιμάσω. Το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε ήταν απλό.

¨Ερχεται με τα πολλά η Ρούμπι στο δωμάτιο, και βλέπω ένα κοριτσάκι 18-20 χρονών. Ωραίο σωματάκι, από Κολομβία. Φάνηκε από την αρχή ότι ήταν η πρώτη της μέρα στην δουλειά, καθώς δεν ήξερε τι να κάνει. Περιληπτικά στα του αγώνα θα πω ότι
- δεν μπορούσε να μου φορέσει το προφυλακτικό, το έβαλα μόνος μου.
- ξεκίνησε να μου τον παίζει με δύναμη, και άτσαλα, την σταμάτησα
- πίπα πολύ κακή, με δόντι, δεν άντεξα 10 δεύτερα, παίζει να μου τον έγδαρε.
- με το πήγα να μπω, άρχισε να τραβιέται και να βάζει κόντρα. Έκανα κάνα 5λεπτο να μπω.
- σε όλες τις στάσεις έκλεβε και τραβιόταν. Έδειχνε να ζορίζεται και έκανε τα πάντα για να μην τη γαμήσω
- εκεί που ερχόταν το τέλος με τα πολλά, όντας στα 4, τραβήχτηκε και τελείωσα μόνος σα μαλάκας στο προφυλακτικό.

Γενικώς προσπαθεί να σε τελειώσει με κάθε τρόπο, πέρα από το σεξ, γιατί εκεί ζορίζεται πολύ και θέλει να το αποφύγει.

ΥΓ 1. Το πρόγραμμα αποστειρωμένο μέχρι αηδίας, σκούπισε με μωρομάντηλο την καπότα(!) πριν μου πάρει πίπα
ΥΓ 2. Το κοριτσάκι είναι τελείως αματούρι και δεν κάνει για την δουλειά αυτή. Προς τιμήν της το παλεύει και προσπαθεί να σε ικανοποιήσει αλλά δεν ξέρει πως.
ΥΓ 3. Όταν έφευγα από το δωμάτιο και βρέθηκα στο σαλόνι, όπου βρίσκονταν καμιά 10αριά άτομα, εκείνη στεκόταν ακίνητη λίγο χαμένη, λίγο τρομαγμένη.

Ίσως μετά από κάνα 6μηνο, αν αντέξει, να αξίζει παραπάνω. Αλλά για μένα προσωπικά, το κοριτσάκι πρέπει να αλλάξει δουλειά επειγόντως

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2023
Όνομα κοπέλας
Ρούμπι
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.139
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Yatoputso, giorgiodelafuentes2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2023
Εγώ δεν θα έκανα σεξ με την κοπέλα , το πιο πιθανό να δουλεύει με την βία , μου έχουν στείλει κοπέλα από γραφειο 19 ετών , ίδια περίπτωση
review reaction 1 Mitsaras29, CaptainK, Milfomaniac
11 Δεκεμβρίου, 2023
Τα πε και ο προηγούμενος.
Μαύρο δαγκωτο.
review reaction 1 Mitsaras29, Milfomaniac
11 Δεκεμβρίου, 2023
Εμφανέστατα θύμα και μάλιστα με σκληρό τρόπο. Ξέρουμε διαβάζουμε ενημερωνόμαστε για το πώς τις φέρνουν εδώ.

Στην θέση σου θα έκανα καταγγελία στην Α21 (ψαξτο)
review reaction 1 Mitsaras29, CaptainK, Milfomaniac
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3