Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Απογευματάκι επεισόδια να γίνονται στην περιοχή που μένω και εγώ για να μην σπάσουν το αμάξι μου έπρεπε να πάω βόλτα η οποία κατέληξε στα όμορφα σπιτάκια της οδός φυλής έχοντας στο νου μου να κάνω μια βόλτα να δω τι παίζει, μπαίνω στον οίκο της Φωκαίας 19 και βλέπω την εμμυ, πρόκειται για μια Ρωσίδα γύρω στα 25 μετρίου αναστήματος, στήθος 1,5-2, Κωλο αρκετά καλό θα πω αλλά αυτό που με κέρδισε εμένα ήταν η μέση της η οποία είναι λες και δεν υπάρχει τέλος πάντων η Τράτσα ανακοινώνει το πρόγραμμα με ελεύθερο στοματικό και εγώ λέω δεν γίνεται να φύγω χωρίς να δοκιμάσω
Μπαίνει η κοπέλα ευδιάθετη ομιλητική, αφού σκουπίζει πρώτα καλά καλά τον ?? ξεκινάει μια πίπα καλή αλλά όχι στα δικά μου γούστα, αυτό βέβαια δεν επηρέασε την στύση διότι στην σκέψη μου ήταν ότι σε κιγο θα δω αυτή την κωλαρα και την μέση της στα τέσσερα πράγμα το οποίο και έγινε γύρισμα στα 4 από δέχτηκε αδιαμαρτύρητα σφυροκόπημα με κάποια ψεύτικα βογκητά ( λογικά) τα οποία δεν με χάλασαν απαραίτητα, η κατάθεση δεν άργησε να έρθει μένοντας στην ίδια στάση και τελειώνοντας μέσα της
Αφού χαιρετηθήκαμε έφυγε από το δωμάτιο λέγοντας εις το επανιδείν

Σορρυ αν κούρασα παιδιά είπα να γράφω και εγώ την εμπειρία μου πρώτη φορά λόγω του ότι εσείς βοηθάτε συνέχεια, ελπίζω να βοήθησα και εγώ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
53
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Tsarkalakos, Johnny87, Milfomaniac και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2023
Αξιαγαμητο κοντοπουτανο Ρωσιδι!!Έρωτας
review reaction 1 n.smirni76
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1