Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 33 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Στο συγκεκριμένο οίκο ήταν η πρώτη φορά που περνάω με κοπέλλα. Στο άψογο από πλευράς ντεκόρ και ανέσεων σαλόνι μου παρουσιάστηκαν 2 κορασίδες. Η μία ήταν μια καστανή ψηλή και πληθωρική με χονδρά πόδια και η δεύτερη μια πιο μικρόσωμη, ξανθιά που στις γόβες έδειχναν υπέροχες οι γάμπες της, με το όνομα Αναστασία. Διάλεξα τη δεύτερη χωρίς δισταγμό. Η τσατσά με ανέβασε στον πάνω όροφο από μια ξύλινη σκάλα όπου υπάρχουν δυο δωμάτια και αφού με ενημέρωσε ότι υπάρχει δυνατότητα για ντουζάκι, πετσέτες κλπ με τοποθέτησε σε ένα δωμάτιο υπερ-λούξ σαν να βρισκόμουν σε ξενοδοχείο 5 αστέρων (μόνο η τηλεόραση έλειπε). Σε λιγάκι ήρθε και η νεαρά που άρχισε να κάνει κάτι ναζιάρικα προκαταρκτικά με λικνιστικό στριπτίζ. Παρατήρησα ότι ενώ έχει υπέροχα λεπτά πόδια, είχε μικρή κοιλίτσα και παρατήρησα μια μελανιά εκεί. Αφού με ενημέρωσε ότι είναι "μικρή" (εμένα μου φαινόταν μεταξύ 25-30), μετά αφού ξάπλωσε άρχισε αγκαλίτσες, φιλάκια και άλλα αγαπουλιάρικα αφού χάιδευε ταυτόχρονα το όργανό μου. Ακολούθησε ακάποτη πίπα αρκετά καλή με μένα να τη χουφτώνω και να της χαιδεύω το νινάκι της. Μετά πέρασμα σκούφου και ήρθε από πάνω. Το μουνάκι της ήταν υπέροχα σφικτό και της το επεσήματα. Μάλλον είναι νέα στο κουρμπέτι και δεν έχει ακόμα πολλά χιλιόμετρα ώστε να χαλαρώσει. Με αυτές τις συνθήκες και το αργό, βαθύ της λίκνισμα δυστυχώς δεν άντεξα για πολύ και κατέθεσα μέσα της. Σε γενικές γραμμές μια αξιομνημόνευτη εμπειρία με ένα πρόσχαρο, ευγενικό και πρόθυμο να ευχαριστήσει τον πελάτη κορίτσι. Από τις ανακοινώσεις της τσατσάς η συγκεκριμένη κάνει και αυταρχικό. Συμπερασματικά, θα τιμηθεί δεόντως πάλι όταν μου δοθεί ευκαιρία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
theioulis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.692
Πόντοι:
3.425
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 DmtrsxXx, Milfomaniac, Ημεδαπος και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Δεκεμβρίου, 2023
η Αναστασία είναι κοντά στα 40-
review reaction 1 Διανοούμενος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1