Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφού επισκέφθηκα αρκετούς οίκους χωρίς να δω κάτι του γούστου μου καταλήγω εδώ στον όροφο. Εμφανίζεται η Ρόζα μια ξανθιά νταρντανα με βυζάρες. Αυτό που με έφτιαξε ήταν τα γυαλάκια που φορούσε. Θα μπορούσε να ήταν δασκάλα σε φροντιστήριο. Δεν χρειάστηκε να το πολυσκεφθώ. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο το οποίο ήταν μεγάλο και καθαρό με καθρέφτες, έναν στο πλάϊ και έναν μεγάλο στο κάτω μέρος προς τα πόδια. Γδύθηκα και ξάπλωσα περιμένοντας το κορίτσι που δεν άργησε να έρθει. Με το πού μπήκε στο δωμάτιο μύρισε τον αέρα και μου είπε ότι έχει το άρωμα μου και ότι της άρεσε πολύ. Ήρθε δίπλα μου στο κρεβάτι και τότε παρατήρησα της βυζάρες της που ασφυκτιουσαν μέσα στο σουτιέν. Το έβγαλε και ξεχυθηκαν έξω έτοιμα για άρμεγμα. Μου λέει πάλι ότι της άρεσε που ήμουν καθαρός και αρωματισμένος γιατί έρχονται απλυτοι και βρωμάνε. Εκεί πήρα το πρώτο σοκ. Το έχω ξανακούσει και από άλλες αυτό και δεν μπορεί όλες να λένε ψέμματα. Δεν μπορώ να καταλάβω κάποιους πως πάνε να κάνουν σεξ με μια γυναίκα και είναι βρώμικοι, είτε αυτή είναι γκομενα είτε πουτανα. Παρακληση προς όσους διαβάζουν. Πηγαίνετε πάντα καθαροί και αρωματισμενοι και δεν θα χάσετε. Σεβαστείτε τις γυναίκες που μας προσφέρουν το κορμί τους να ικανοποιησουμε τις ορέξεις μας και τις φαντασιώσεις μας. Όπως εμείς θέλουμε να μυρίζουν ωραία και να είναι καθαρές έτσι θελουν κι αυτές. Συγνώμη για την παρένθεση αυτή αλλά έπρεπε να το αναφέρω. Με ρωτάει το όνομα μου και αφού της λέω την ρωτάω το δικό της. Μου λέει Ρόζα από Ρωσία. Έχει πάντως σκουρόχρωμα δέρμα, θα μπορούσες να την πάρεις και για Λατινα. Γδύνεται εντελώς και ερχεται από πάνω μου, βλέπω όμως ότι έχει βγάλει τα γυαλιά της. Της λέω να τα ξαναφορεσει γιατί μου αρέσουν και της πάνε. Τα φοράει και αρχίζει να γλείφει την πούτσα μου που είναι ήδη σηκωμένη ενώ μου λέει ότι τώρα με τα γυαλιά τα βλέπει διπλά. Την έγλειψε αργά αργά με την γλώσσα και μετά την κατάπιε όλη. Είδε τα μπαλάκια μου και μου λέει τι ωραία που τα έχεις ξυρισμενα. Αν θέλεις θα στα γλείψω. Της είπα ναι και τα έγλειψε αλλά για πολύ λίγο. Έκανε μια αρκετά καλή πίπα με σωστή χρήση της γλώσσας. Καταπινε όλη την πούτσα και με την γλώσσα σου εγλειφε τα μπαλάκια. Εννοείται πώς είχα καβλωσει φουλ όπως την έβλεπα με τα γυαλάκια της να μου γλείφει στοργικά την πούτσα. Της έριξα και μερικά πουτσοσκάμπιλα στα χειλάκια και ήμουν έτοιμος να την καρφώσω. Μου βάζει προφυλακτικό και μου λέει. Θα με γαμήσεις ή θα σε γαμήσω; Γαμησε με εσύ και μετά θα σε γαμήσω κι εγώ της λέω. Πιάνει την πούτσα την βάζει στην μουνάρα της και με καβαλάει. Αρχίζει να κουνιέται πάνω μου ενώ εγώ την χουφτώνω παντού. Βυζιά κωλομέρια όπου βρω. Της τον χώνω και γλείφω τις βυζάρες της, λέγοντας της πόσο κάβλα είναι. Αυτή όπως ανασηκωνομαι μου ρίχνει δύο βυζοσκαμπιλα και μετά μου κλείνει το πρόσωπο ανάμεσα στα Βυζιά της . Εγώ την έχω πιάσει από τα κωλομέρια και την ανεβοκατεβάζω πάνω στην πούτσα μου. Σε λίγο σταματάει και μου λέει να αλλάξουμε στάση. Την στήνω με πρόσωπο προς τα πόδια του κρεβατιού φάτσα στον μεγάλο καθρέφτη. Της ανοίγω τα μαυρισμένα της κωλομέρια και της τον χώνω στην μουνάρα. Αρχίζω να την γαμάω δυνατά και να της δίνω ελαφρά σκαμπιλάκια στα αφρατα κωλομέρια της ενώ ταυτόχρονα βλέπω την καβλόφατσά της με τα γυαλιά και τις βυζάρες της να παλλονται στον καθρέφτη. Είναι πολύ καβλωτικό το θέαμα αυτό οπότε επιταχυνω και πολύ γρήγορα την χύνω. Όπως είμαι μέσα της και στραγγιζω την πιάνω από τους ώμους και της κάνω ένα ελαφρύ μασάζ στην πλάτη. Αυτή αφήνεται και χαλαρώνει πέφτοντας μπροστά και λέγοντας ότι αν συνεχίσω θα την πάρει ο ύπνος. Σταματάω και τραβιεμαι από μέσα της. Σηκώνομαι και πάω στον νιπτήρα να ξεπλυθώ ενώ αυτή παίρνει τα εσώρουχα της στο χερι με χαιρετάει και φεύγει γυμνή από το δωμάτιο. Ξέχασα να αναφέρω ότι μου είπε ότι έχει λίγο καιρό στην Αθήνα και πριν δούλευε στην Ρόδο. Προσωπικά πέρασα καλά γιατί με έφτιαξε το στυλακι της . Μου έδωσε όμως την εντύπωση ότι γαμήθηκε τόσο όσο. Η πίπα της αν και καλή ήταν μικρής διάρκειας και στο πισωκολλητό δεν στήθηκε και πολύ καλά για να μην μπαίνω πολύ βαθιά. Παρόλα αυτά εγώ την έχυσα πανηγυρικά. Οπότε όποιος θέλει δοκιμάζει να μας πει κι αυτός την γνώμη του.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ρόζα
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
16.240
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, n.smirni76, ThE και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού