Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Καλησπέρα αγαπητοί συναγωνιστές, σήμερα αφού υπήρχε γενική ξηρασία παντού, πήγα προς Αγκύρας για να ψάξω την Ρωξάννη, έλα όμως που έκανα λάθος και αντί στο 9 μπήκα στο 12 και όχι μόνο αυτό έκανα και λάθος επιλογή μετά. Εξυπνες οι κυρίες όταν παρουσιάστηκαν (την μαρία την ήξερα έτσι και αλλιώς με μέτριο αποτέλεσμα) αλλά η Ελένη έξυπνη κάθισε σε ένα σκοτεινό σημείο στα αριστερά που δεν φαινόταν καλά, μου φάνηκε για Milf με ξανθό μαλλί 3άρι στήθος ωραίο χυτό, λέω αίντε να δούμε πληρώνω την τσατσά που λέει κάνει τα πάντα και με έξτρα και πρωκτικό. Μπαίνει η Ελένη που δυστυχώς ήταν μακρά gilf με σπασμένο σώμα, ογκώδες, ταλαιπωρημένο μαλλί και πολύ μέτριο πρόσωπο. Δεν πειράζει λέω για να δούμε, ξεκινάει μία πολύ καλή πίπα με πίεση με δάχτυλο στον προστάτη, προσπαθούσε να με κάνει να χύσω έτσι. Τις λέω να σταθεί στα 4, μου έβαλε προφυλακτικό το άφησε απότομα κλάτσ έκανε πάνω μου, πόνος αλλά τι να πω άστο και αυτό να περάσει. Στήσιμο άσχημο στα 4 άιντε να τελειώνουμε. Τις λέω για πρωκτικό γυρίζει και αρχίζει να μου τον παίζει μέ το προφυλακτικό, τις λέω πάλι για πρωκτικό μου λέει θέλει έξτρα χρήματα μωρό μου (λέω είσαι έτσι όπως είσαι θέλεις και έξτρα χρήματα, δεν σφάξανε..). Ξάπλωσε της λέω και με πολύ δυσκολία έχυσα σε ιεραποστολικό αφού έκανε τόσο ψέυτικες κραυγές και μετά από λίγο άρχισε τα γέλια, μιλάμε για κατάσταση τραγική, σηκώθηκε γρήγορα και έφυγε μετά. Δυστυχώς πεταμένο 20άρικο. Ο χώρος καθαρός, η τσατσά νορμάλ η γυναίκα. Απλά, βρε συ βαράς μύγες, έχεις που έχεις και μέτρια εμφάνιση, ΔΕΝ θέλεις και να ικανοποιήσεις τον πελάτη? Οκ άκυρο λοιπόν και από εμένα και ας πρόσεχα δεν πειράζει όμως, καλή καρδιά ας το πούμε, δώρο χριστουγέννων. Να είστε όλοι καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2.083
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 review reaction 5 Pa Luki Luk, n.smirni76, stadeos και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Δεκεμβρίου, 2023
Τα ίδια έπαθα και εγώ η πίπα χαλιά αλλά προσπαθούσε να με ευχαριστήσει και δεν είδα βιασύνη μάλλον πρέπει να πεινει
06 Δεκεμβρίου, 2023
πέρασα χθες μαζί της, μια χαρά ήταν και πρωκτικο έκανε χωρίς έξτρα
08 Δεκεμβρίου, 2023
Χαίρομαι πολύ, που το ακούω, μακάρι να βελτιωθεί, σε ευχαριστώ για το σχόλιο.
review reaction 1 n.smirni76
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3