Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 33 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είσοδος στον οίκο όπου δουλεύουν η Μαρία και η Ρωξάνα. Ευκαιρία για τριολέ γιατί αυτές δεν τις έχω πάρει μαζί, αλλά επειδή είχα περάσει καλά όταν τις πήρα σε διαφορετικό συνδυασμό, δεν χρειάστηκε να το σκεφτώ και πολύ. Πληρώνω και περνάω στο κάτω δωμάτιο που είναι κσι το καλύτερο. Φρεσκαρομαι και ξαπλώνω στο κρεβάτι και σύντομα έρχονται και τα κορίτσια. Μπαίνοντας η Ρωξάνα είπε ότι ήθελε να κλείσει τον κλιματισμό και βγήκε να φέρει το τηλεκοντρόλ, ενώ η Μαρία συμπλήρωσε ότι "Δεν χρειάζεται, είμαστε θερμές εμείς ". Ώσπου να έρθει η Ρωξάνα, ήρθε πλάϊ μου πέταξε έξω τις βυζάρες της και μου τις έφερε για ρουφηγμα ενώ μπαίνοντας ξανά στο δωμάτιο η Ρωξάνα της λέει για αυτόν που περίμενε στο σαλόνι. Πες του να έρθει μέσα να μας γαμησουν. Άρχισα να γλείφω τα βυζιά της ενώ η Ρωξάνα μπαινοντας πήρε κατευθείαν την πούτσα μου στο στόμα. Η Μαρία έλεγε, έτσι ρουφα τις βυζάρες μου, μου αρέσει και η Ρωξάνα μου γυάλιζε το κεφαλάκι με την γλώσσα της. Σταματώντας να γλείφω τα βυζιά της Μαρίας μου λέει. Θες να φέρω το μουνάκι μου να το γλείψεις; Φερτο της είπα, θέλοντας να φανώ ευγενικός. Ποτέ δεν ζητάω γλυφομουνια εκτός εξαιρέσεων πρώτον γιατί είναι περιορισμένος ο χρόνος και δεύτερον υπάρχει πάντα η περίπτωση να μην είναι καθαρή η κοπέλα. Η συγκεκριμένη ήταν πεντακάθαρη και μυρωδατη πάντως οπότε χαλάλι της. Όσο την έγλειφα αυτή μου έλεγε μπράβο καβλιαρη μου είσαι μάστορας στο γλείψιμο, κάτι που δεν το πίστεψα, τουλάχιστον όμως αυτή προσπάθησε να με ανεβάσει ψυχολογικά. Σταματώντας κατεβαίνει χαμηλά καί μου λέει. Για να γλείψω τα μπαλάκια σου κι εγώ για να δεις αν είμαι μαστορισα σαν κι εσένα και άρχισε να ρουφάει με πάθος. Σύντομα όμως σταμάτησε και πήγε να μου φορέσει προφυλακτικό για σεξ αλλά εγώ την έκοψα και ζήτησα να συνεχίσουν και οι δύο το γλείψιμο,ενώ ταυτόχρονα σηκώθηκα στα γόνατα. Τους είπα αν θέλουν να βάλω λίγη σαντιγύ που είχα μαζί μου για τέτοιες περιπτώσεις αλλά δεν ήθελαν και συνέχισαν έτσι. Η Ρωξάνα τον πήρε στο στόμα και άρχισε να τον βασανίζει με την γλώσσα ενώ η Μαρία σηκώθηκε όρθια και μου είπε. Θέλεις να βάλω σαντιγύ στο μουνάκι μου να το γλείψεις;; Βάλε της λέω πιάνοντας το καβλί μου και ρίχνοντας μερικά πουτσοσκάμπιλα στην Ρωξάνα για τιμωρία που δεν ήθελε σαντιγύ . Βάζει λίγη σαντιγύ στο μουνάκι της και μου το φέρνει κοντά αλλά δεν βολεύομαι λόγω υψομετρικής διαφοράς. Το καταλαβαίνει και γυρίζει από την άλλη σκυβωντας και τουρλωνοντας τον κώλο της προς τα μένα. Πιο πολύ κωλοτρυπίδα εγλειψα παρά μουνί και δάγκωσα και ελαφρώς τα κωλομέρια της. Αφού δεν γινόταν δουλειά έτσι γιατί για να την γλείψω έπρεπε να σκυψω πολύ καθώς όπως είπα τσιμπούκωνα γονατιστός την Ρωξάνα, σταμάτησα και ζήτησα να τις γαμήσω. Μου φόρεσαν προφυλακτικό και πρώτα πήρα την Μαρία σε κανονική στάση βάζοντας τα πόδια της στους ώμους μου. Είχε καλή αίσθηση και της έριξα μερικά βαθιά μπασιματα βγαίνοντας ολόκληρος έξω και χώνοντας της όλον. Αυτή μετά από λίγο άρχισε να λέει, χύνω χύνω αλλά εγώ δεν πτοήθηκα και την γύρισα για πισωκολλητό ενώ η Ρωξάνα σηκώθηκε όρθια και μου έφερε τα βυζιά της για γλείψιμο. Την γάμησα στα τέσσερα δυνατά ρίχνοντας της και τα μπατσακια της ενώ αυτή φώναζε, έτσι γάμα το μουνάκι μου να χύσω. Σταμάτησα και άλλαξα προφυλακτικό για να γαμήσω και την Ρωξάνα . Της τον έχωσα κι αυτής ιεραποστολικά μπαίνοντας μέσα όλος ενώ η Μαρία ξάπλωσε ανάσκελα δίπλα μάς χαιδεύοντας τις βυζάρες της και λέγοντας, θέλω να με χύσεις στις βυζάρες μου. Θα το κάνω κάβλα μου της λέω αλλά πρώτα θα γαμήσω πισωκολητό την φίλη σου. Την στήνω στα τέσσερα και ξεκινάω σφυροκόπημα. Είχα φτιαχτεί πολύ μετά από τόση ώρα που δεν κράτησα και πολύ. Τραβήχτηκα, έβγαλα το προφυλακτικό και η Μαρία ξάπλωσε ανάσκελα μπροστά μου πιάνοντας τα βυζιά της και σηκώνοντας τα προς τα πάνω. Άρχισα να την παίζω ενώ αυτή έβαλε το ένα της χέρι σαν ασπίδα στο πρόσωπο της μην πεταχτούν τίποτα φλόκια. Αφού της πασαλειψα τις βυζάρες με σπέρμα έβαλα την Ρωξάνα να ρουφήξει τις τελευταίες σταγόνες και μετά ξάπλωσα στο κρεβάτι και τις κοιτούσα που πλένονταν στον νιπτήρα. Μόλις τελείωσαν, ντύθηκαν ,τους ευχήθηκα καλό μήνα και αυτές καλά γαμήσια και έφυγαν. Πέρασα πολύ καλά και θα τις πρότεινα για δοκιμή αν και αυτή την φορά η Μαρία μου έβγαλε μια αίσθηση βιασύνης. Όχι κάτι που θα σε χαλάσει γιατί αν δεν ακολουθήσεις δεν ξινίζει ούτε γκρινιάζει, απλώς αν κάποιος παρασυρθεί και ακολουθήσει τον ρυθμό της μαζί με τα καβλόλογα που του λέει θα τον τελειώσει στον μισό χρόνο. Τουλάχιστον αυτό έβγαλε σήμερα σε μένα. Πάντως είναι μια καλή περίπτωση για γαμήσι και την επόμενη θα την πάρω μόνη της να δω πως τον παίρνει σε σόλο. Μιλάει αρκετά σε αντίθεση με την Ρωξάνα αλλά όχι υπερβολικά ώστε να σε χαλάσει. Καλό μήνα και καλά γαμήσια ???

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ρωξάνα
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
16.240
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 delipas, mutsodringo, Bonecrusher και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού