Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αποψινή κατάθεση στη Χριστίνα. Έλειπε για δυο μήνες μου είπε. Μπήκε γεμάτη χαρά στο δωμάτιο. Όπως το περίμενα , το πρώτο πράγμα που μου είπε ήταν να μου επισημάνει την μακρόχρονη απουσία μου . Έχει φτιάξει το στήθος της. Δεν είναι πολύ μεγάλο βέβαια. Προφανώς δεν είναι όπως παλιά, αλλά ούτε και τίποτα το extreme . Μου θυμίζει λίγο το στήθος της Αφροδίτης της Μήλου. Το μαλλί της τώρα το έχει κοντό σε χρώμα καφέ-κόκκινο Ξεκίνησε με πολλά χάδια και φιλιά , τα οποία της ανταπόδωσα και εγώ . Μετά γύρισε ανάποδα και άρχισε να τρίβεται στο όργανό μου. Συνέχισε με πίπα . Την κλασική τη πίπα. Μετά ξεκινήσαμε ισπανικό στα καινούρια της βυζιά. Μετά πισωκολλητό για λίγο και στη συνέχεια ιεραποστολικό στο οποίο τέλειωσα με εκείνη να μου χαϊδεύει τα αρχίδια και να λέει τα γνωστά της προστυχόλογα

Πολύ καλή εμπειρία αλλά αν διαβάσετε τις πιο παλιές μου κριτικές για αυτήν, θα διαπιστώσετε ότι ή σούπερ θα είναι ή μέτρια (προσωπική μου γνώμη). Κυκλοθυμική δηλαδή .αλλά πιο πιθανό το ενδεχόμενο να είναι πολύ καλή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2009
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
468
Πόντοι:
2.950
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού