Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την είχα βάλει στα υπόψη μου πολύ καιρό και ήρθε ο καιρός να της δώσω σεμινάριο πως να γαμιέται. Επαγγελματίας αυτή, επαγγελματίας και εγώ. Στο σαλονάρισμα την αποπλάνησα, ήδη πηδιόμασταν στα μάτια της. Ο έρωτας ξεκινά με την πρώτη ματιά. Την περίμενα όρθιος στο δωμάτιο γυμνός και τις συστήθηκα, της αποκάλυψα την ιδιότητα μου στην αποπλάνηση των ιερόδουλων. Δεν έχασα χρόνο και την ξάπλωσα μπρούμητα, άνοιξα τα κωλομέρια της και η γλώσσα μπήκε στην πίσω τρύπα της, ασχολήθηκα δυο λεπτά με αυτή, εκείνη βογκούσε απο την ακατάσχετη ηδονή. Γλύφοντας την κωλότρυπα της χάιδευα και το μουνί της. Ήμουν έτοιμος να χύσω και της το είπα, γύρισε έβαλε το στόμα της στο ζεστό μου καμινέτο και παρέδωσα. Μπροστάρης στις κλινομάχες διεκδικώ τα λάφυρα και τα πήρα. Της λέρωσα μόνο την τρυπούλα με την πολυδουλεμένη γλώσσα μου. Μείνανε 5 λεπτά και την πήρα αγκαλιά, της έκανα αποκάλυψη την επόμενη φορά τι θα ακολουθήσει. Θα δασκαλευτεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
walker 76
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
5.069
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, Yatoputso, Reuzel και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Νοεμβρίου, 2023
Περιγραφή της τρύπας που εξερεύνησες με την γλώσσα σου δεν μας έκανες (ύψος, πλάτος και βάθος).
Φαίνεται να είναι δεκτική και σε άλλα μεγαλύτερα όργανα; Τι έδειξε η έρευνα;
24 Νοεμβρίου, 2023
Περιμένουμε και 2η κριτική με τη πόρνη.
24 Νοεμβρίου, 2023
Μην το επιχείρησής εσύ, είναι ντροπαλή και κοκκινίζει εύκολα!
24 Νοεμβρίου, 2023
Σίγουρα, τώρα θα προχωρήσω ακόμα ποιο πολύ!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4