Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 33 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μεσημεριανή επίσκεψη στον οίκο μαζί με φίλο. Η υπρεσία ανακοινώνει δύο κορίτσια , Μαρία μιλφογκίλφ ψηλή σχετικά αδύνατη, με κοντό καστανόξανθο μαλλάκι και μεγάλες φυσικές βυζάρες που τις πρόσεξα αργότερα στο δωμάτιο, γιατί στο σαλονάρισμα πρόσεχα την κωλάρα της που για να πω την αλήθεια δεν με ενθουσίασε στην αρχή και Βαρβάρα κοντή αδύνατη με τα μαλλιά πιασμένα κότσο αλλά πιο τουρλωτή κωλάρα από την Μαρία. Δεν με ενθουσίασε καμία από τις δύο και φύγαμε να βολτάρουμε αλλού. Ο φίλος τελικά πέρασε με Αλεξάνδρα Φωκαίας 17 που τον ξετίναξε καθότι δεν είναι φανατικός μπουρδελιάρης και του άρεσε αρκετά το στυλάκι της και εγώ επειδή βαριόμουν να ψάχνω περισσότερο ξαναγύρισα εδώ με σκοπό να τις ξαναδώ άλλη μια φορά και να διαλέξω . Καθήσαμε στο σαλόνι με τους δερμάτινους καναπέδες και βγήκε η Βαρβάρα στο σαλόνι γιατί η Μαρία ήταν στο δωμάτιο. Περιμένοντας να βγει η Μαρία από το δωμάτιο μπήκε αλλος ένας πελάτης και ξανάρθε στο σαλόνι η Βαρβάρα που αυτήν την φορά μας έκανε πλάκα λέγοντας ότι κουράστηκε με τα πέρα δώθε στο σαλόνι. Η Μαρία εντωμεταξύ είχε τελειώσει αλλά είχε πιάσει την κουβέντα στο δωμάτιο και δεν έλεγε να βγει. Μπαίνει και αλλος πελάτης ξανάρχεται η Βαρβάρα και της λέω πιάστηκαν τα πόδια σου και δεν θα μπορείς να αποδώσεις στο δωμάτιο αλλά αυτή μας είπε ότι δεν καταλαβαίνει από τέτοια. Βγήκε τελικά και η Μαρία, η υπηρεσία δεν ενόχλησε καθόλου και αποφασίζω να τις πάρω και τις δύο ρισκάροντας αν η μία βγει μάπα να σώσει την κατάσταση η άλλη. Μπαίνει η υπηρεσία να καθαρίσει το δωμάτιο που είναι από τα αγαπημένα μου και προτιμώ να περιμένω για να περάσω σε αυτό παρά στα επάνω που είναι πιο μικρά και αφού τελειώνει πάει προς το κουζινάκι. Σηκώνομαι και πάω στην πόρτα και περιμένω να έρθει να της δώσω τα λεφτά ενω ταυτόχρονα φωνάζω τον φίλο να δεί το δωμάτιο με το μεγάλο στρογγυλό κρεβάτι με τον καθρέφτη και το τζακούζι. Έρχεται η υπηρεσία και μας βρίσκει όρθιους και τους δύο μπροστά στην πόρτα και τον ρωτάει , εσύ τι θα κάνεις ; Aυτός θα κοιτάει της λέω οπότε γουρλώνει τα μάτια και ρωτάει τρομαγμένη τι θα κάνει; γιατί νόμιζε ότι της το είπα σοβαρά. Μας πιάνουν τα γέλια και τους δύο και της λέω ότι έκανα πλάκα και μόνο τότε ηρέμησε. Μπαίνω στο δωματιο γδύνομαι και ξαπλάρω στο κρεβάτι βάζοντας και τα δύο μαξιλάρια στο κεφάλι μου. Ξαναλέω ότι σεντόνια μαξιλάρια ήταν πεντακάθαρα και γενικά στον συγκεκριμένο οίκο χαίρεσαι να γαμάς γιατί είναι σαν δωμάτιο ξενοδοχείου. Μετά από λίγο έρχονται και τα κορίτσια χαμογελαστά και με διάθεση για πλακίτσα απ΄ότι φάνηκε. Η Μαρία μου λέει τι έγινε καβλιάρη θα μας γαμήσεις; έτσι λέω της απαντάω και μόλις γδύνεται αντιλαμβάνομαι τι βυζάρες έχει, οπότε την τραβάω πάνω μου και αρχίζω να τα ρουφάω ένα ένα. Αυτή τα πιάνει και μου τα πιέζει στο πρόσωπο ενώ η Βαρβάρα αφού έκανε ένα γρήγορο πέρασμα της πούτσας μου με μωρομάντηλο της όρμησε. Αφού την άφησα κατεβαίνει και αυτή χαμηλά και αρχίζει να γλείφει μπάλες , ενώ η Βαρβάρα ήταν μπουκωμένη. Η πούτσα μου έχει γίνει καδρόνι και λέω της Βαρβάρας , δώσε και στην φίλη σου να γλείψει και την δίνω στο στόμα της Μαρίας ενώ έρχεται η σειρά της Βαρβάρας να γλείψει μπάλες. Γλείφουν και οι δύο ενω η Μαρία κάνει πιο παιχνιδιάρικο τσιμπούκι από την Βαρβάρα καθώς μία ρουφάει και μία γλείφει κατά μήκος την πούτσα. Εγώ έχω αράξει και απολαμβάνω θέαμα χαϊδεύοντας τα κωλαράκια τους και δίνοντας ελαφρά μπατσάκια. Σταματάει η Μαρία και μου λέει θα μας τον χώσεις; όχι ακόμα τις λέω , θέλω να γλείψετε κι άλλο γιατί μου αρέσει. Συνεχίζουν λοιπόν την τσιμπουκάδα τους για λίγο ακόμα και μετά μου βάζουν προφυλακτικό και μου λέει η Μαρία , ποια θέλεις να γαμήσεις πρώτη; εσένα τις λέω και χωρίς να ρωτήσει τίποτα με καβαλάει σε ανάποδο cow girl και αρχίζει τα βαθιά καθίσματα πάνω στην πούτσα μου ενώ πατάει στο στρώμα με τις πατούσες. Την έχω αφήσει να ανεβοκατατεβαίνει μόνη της , ενώ εγώ γλείφω τα βυζάκια της Μαρίας που ναι μεν είναι μικρά αλλά χαριτωμένα και ταυτόχρονα της χουφτώνω τα κωλομέρια που είναι μικρά και σφιχτά. Η Μαρία σταματάει και μου λέει θα γαμήσεις την αλλη τώρα;
όχι ακόμα τις λέω και την αφήνω να συνεχίσει, απολαμβάνοντας το κοπάνημα και βλέποντας την πούτσα μου να μπαινοβγαίνει στην μουνάρα της. Μετά από λίγο την σταματάω , βγάζω το προφυλακτικό και μου βάζουν καινούργιο. Σειρά σου τώρα λέω στην Βαρβάρα και σηκώνομαι στα γόνατα για πισωκολλητό. Ααα θα σηκωθείς; μου λέει η Μαρία ξαφνιασμένη και συνειδητοποιώ ότι τόση ώρα ήμουν ξαπλωμένος ανάσκελα στηριγμένος στα μαξιλάρια και δεν είχα κουνηθεί καθόλου. Στήνω την Βαρβάρα στα τέσσερα και της τον χώνω ενω λέω στην Μαρία να σηκωθεί και να μου φέρει τις βυζάρες για ρούφηγμα. Σηκώνεται και μου τα φέρνει στο πρόσωπο πιέζοντας τα, λες και προσπαθεί να με πνίξει. Εγώ γλείφω και χουφτώνω βυζιά και κωλομέρια ενώ ταυτόχρονα σφυροκοπώ δυνατά την Βαρβάρα που δεν την βλέπω καθόλου. Γυρίζω πλάι στον καθρέφτη για να δώ λίγο το θέαμα και βλέπω την κωλάρα της Βαρβάρας που έχει στηθεί με σπασμένη μέση και πρεσάρει κι αυτή ελαφρώς προς τα μένα. Η Μαρία φωνάζει, έτσι σε βλέπω από τον καθρέφτη, γάμησε το δυνατά το πουτανάκι, της αρέσει να την γαμάνε. Εκεί πάνω στην πίεση και αφού δεν είχα και ορατότητα βγαίνει όλη η πούτσα μου από την μουνάρα της και χτυπάει με δυναμη στα καπούλια της. ΩΩΩΧΧΧ φωνάζει η Βαρβάρα , παραλίγο να σπάσει. Ευτυχώς παρά τον πόνο δεν με επηρέασε και γρήγορα ξανάγινε πέτρα και συνέχισα το σφυροκόπημα. Η Μαρία έχει ξαπλώσει δίπλα της με ανοιχτά τα πόδια και παίζοντας με την κλειτορίδα της μου έλεγε γάμα την δυνατά και εγώ θα κοιτάω που μου αρέσει. Εγώ έχω αρπάξει τα καπούλια της Βαρβάρας και δίνω πόνο , πότε τις ρίχνω μπατσάκια και πότε την αρπάζω από την μέση και την καρφώνω με δύναμη στην πούτσα μου. Αφού την πρέσαρα αρκετά έτσι χωρίς να δυσανασχετήσει καθόλου , σταματησα έβγαλα το προφυλακτικό και τους είπα να τον ρουφήξουν . Η Βαρβάρα στην αρχή ξαπλωσε ανάσκελα δίπλα μου γιατί ή νόμιζε ότι είχα τελειώσει ή τα έπαιξε απο το γαμήσι που έφαγε . Τον πήρε πρώτη η Μαρία στο στόμα και μετά από λίγο πήγε και η Βαρβάρα για βοήθεια. Αρχισε να μου τον παίζει με το χέρι κρατώντας τον μπροστά από το στόμα τους. Αλλά εγώ επειδή έχω μια ιδιοτροπία πάνω σε αυτό το θέμα, δηλαδή όσο και να γουστάρω μια γκόμενα αν πάει να με τελειώσει με μαλακία δεν μου βρίσκει τον ρυθμό και μπορεί να μου τον παίζει δέκα λεπτά χωρίς να τελειώσω, της απομάκρυνα το χέρι και συνέχισα μόνος μου. Αυτές είχαν κάτσει δίπλα και σχεδόν τον ακουμπούσαν με το στόμα έτοιμες να ρουφήξουν τα ζουμιά. Εκεί λίγο μούγκριζαν λίγο παραπάνω προσπαθώντας να με κάνουν να τελειώσω αλλά ποσώς με ενόχλησε. Τον έχωσα στο στόμα της Βαρβάρας και την έχυσα όσο πιο βαθιά μπορούσα.
Τον στράγγιξε κανονικά και μετά τα έφτυσε σε μωρομάντηλο. Σηκώθηκαν , ντύθηκαν και χωρίς βιασύνες συνέχιζαν την κουβεντούλα κάνοντας πλακίτσα, ενώ σηκώθηκα κι εγώ για να ξεπλυθώ. Έφυγαν ευδιάθετες χαιρετώντας με και συνέχισαν την πλακίτσα στο σαλόνι γιατί της ακουσα κάτι να λένε και να γελάνε. Δεν περίμενα να περάσω τόσο καλά αλλά τελικά τα κορίτσια με διάψευσαν οπότε θα τις πρότεινα εάν δεν ψάχνετε πιπίνια. Γαμήθηκαν και οι δύο με όρεξη χωρίς να προσπαθήσουν να κλέψουν ενώ η υπηρεσία δεν ενόχλησε καθόλου. Φεύγοντας μιλούσα με τον φίλο μου και του περιέγραφα πως πέρασα και μου λέει ότι πρέπει να ήσουν στο δωμάτιο αν όχι 20 λεπτά τουλάχιστον 15. Του λέω ευτυχώς εκεί δεν ενοχλεί η υπηρεσία όπως σε πολλά αλλα που χτυπάνε στο οχτάλεπτο και μου λέει τι να χτυπησει, αυτή ήταν στο βάθος και κάτι σιδέρωνε. Μάλλον τα σεντόνια και τις μαξιλαροθήκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 22, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Βαρβάρα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.310
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, Ημεδαπος , Leon k και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2023
Τα συγχαρητήρια μου που μπόρεσες κ κράτησες αρκετά ώστε να ευχαριστήσεις κ τις δύο! Γιατί μόνο κ μόνο από περιγραφή ακούγεται πολύ κάβλα κατάσταση.
review reaction 1 Milfomaniac
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1