Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 32 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τετάρτη βράδυ μετά από καιρό είπα να κάνω μια βόλτα από τα γνωστά στέκια.
Πρώτο που μπήκα ήταν σε αυτό το σπιτάκι, η Άντζελα παρουσιάστηκε μόνη της και μου ανακοίνωσε ότι τα κάνει όλα εκτός πρωκτικό.
Συνέχισα την βόλτα μου στη γειτονιά και δεν με ενθουσίασε κάτι απ' όσες είδα.
Έτσι ανέβηκα προς Φυλής 99 όπου έκανα το λάθος να πάρω την γνωστή Εύα και να πετάξω ένα 30αρι.
Φεύγοντας αχυστος απόφασης να επισκεφτώ την ευγενική Άντζελα, πάντα με έλκουν οι Ελληνίδες.
Επιστροφή και πέρασμα στο δωμάτιο, όταν ήρθε η Άντζελα (ήταν η πρώτη φορά που την γνώριζα) από εμφάνισης είναι κανονικό ύψος για γύρω στο 1,67 όταν βγάλει τα παπούτσια ξανθιά με κανονικά κιλά 60-65 πολύ ευγενική όταν έβγαλε τα ρούχα της μου αποκάλυψε ένα πολύ ωραίο στήθος με πολύ ωραίες ρόγες όπως Μ αρέσουν, το υπόλοιπο σώμα είναι μέτριο και προδίδει την ηλικία της με λίγο χαλαρή κοιλιά , κάποιοι την λένε 50 + νομίζω ότι είναι πιο κοντά στο 60.
Στο κρεβάτι αρκετά καλή έκανε σωστές κινήσεις και μαζί με φιλοφρονήσεις με ανέβασε αρκετά γρήγορα ώστε να περάσει το προφυλακτικό και να αρχίσει μια αρκετά καλή πίπα. Στη. Πορεία έκανε ότι της ζήτησα και ήρθε δίπλα μου για να με φτιάξει.
Όταν έφτασε η ώρα να μπω μέσα της ήταν πολύ ανοικτή και με αρκετή κρέμα ώστε δεν την ενοιωθα καθόλου . Παρ όλα αυτά συμμετείχε αρκετά.
Συνολικά για την ηλικία της είναι αρκετά καλή και εμφανίσιμη πολύ ευγενική και πρόθυμη , μακάρι να ήταν πιο στενή.
Πιστεύω ότι θα την επισκεφτώ ξανά, κάποιος έχει γράψει ότι πήρε και κολαρακι , αν και το είδα πλαδαρό θα ήθελα να το δοκιμάσω, όπως επίσης αν πετύχω να έχει και συνεργάτιδα θα Μ αρέσει να τις πάρω πακέτο.
Φεύγοντας ρώτησα πότε δουλεύει και μου είπε ότι είναι πάντα από τις 7:00μμ έως τις 1:00

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2023
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
SPECIALOVER
Μέλος
Εγγραφή:
12 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
83
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yiannis42, Bonecrusher, Ημεδαπος και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού