Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 47 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βρηκα ωραιο τροπο να κανω γυμναστικη, να κανω επισκεψεις στους οικους που διαβαζω απο μελη παλια και καινουρια τις εντυπωσεις τους και γιατι οχι να μην ακουμπησω και εγω λιγο!

Μου αρεσαν οι ενημερωσεις και οι κριτικες για την Κατερινα, το πηρα αποφαση και μπηκα!
Μιλουσε στο τηλεφωνο σε ανοιχτη ακροαση με καποιο τυπο οτι εχει για μια ωρα!
Δεν καταλαβα καλα τι εννοουσε και δεν ηθελα να φανω οτι κρυφακουω!
Η κυρια της υποδοχης καθαριζε το δωματιο και μολις εκλεισε η Κατερινα το τηλεφωνο ηρθε επιθετικα επανω μου με τις ωραιες βυζομπαλες σε ντεκολτε,
επαθα κατι σαν τικ, πηγε στην πορτα, εσβησε το λαμπακι εξω και συνεχισε με επιθετικο αλλα επιασα και ειρωνικο τονο στις προτασεις της για το προγραμμα της!

Μαζεμενα ξανθα μαλλια σε κοτσο μπαλαρινας, απιστευτα ματια καρφωμενα μεσα στα δικα μου προσπαθωντας να ανακαλυψει αν εχω οντως τικ ή μου το προκαλεσε η ιδια,
βαθυ ντεκολτε με τις βυζαρες της να ερχονται ολο και πιο κοντα στις δικες μου, κατι σαν ριχταρι για να κρυβει τις ατελειες της
και μαυρες γοβες φορεμενες στα λευκα ποδια της!
Τοταλ μπλακ και ξανθομουμο με τα ωραια ματια, τρεις αντιθεσεις που με τυλιξαν!

Ημουν αποφασισμενος να μπω αλλα αυτο το επιθετικο σαλοναρισμα μου εκοψε τη φορα, ειπα ή ολα ή ολα!

Με συνοδευσε στο δωματιο,
γδυθηκα και ειχα την επιθυμια να την περιμενω ορθιος να πασπατεψω το κρεας και να κανω αναγνωριστικη αν θα δωσει γλωσσοφιλα που τα εχω αναγκη τοσο πολυ τον τελευταιο καιρο!
Εκανε την εμφανιση της, δεν αφαιρεσε τιποτα απο τα δικα της ρουχα, στα ορθια αρχισε τα φιλια, αισθησιακα και ειχε στησει το προσωπο της σε τετοιο σημειο που να περιμενει να κανω εγω επιθεση για γλωσσοφιλα!
Δεν εκανα γιατι δεν ειχα διαβασει τις οδηγιες χρησης και κωλοσα!
Λυγισε ποδια χωρις δισταγμους και χωρις γκρινιες οτι την πονανε τα γονατα, αρχισε να φωναζει και να κανει σαν τρελη για το αρωμα μου και οτι την τρελαινει-τρελαινω- και μη με τρελαινεις τωρα-εχω δωματιο μιας ωρας- και δεν καταλαβα και πολυ καλα κοιταζοντας την να στριφογυριζουν ματια και κεφαλι...
Με τα πολλα τον πηρε στο στομα,
βαθυ τσιμπουκι, παιξιμο εσωτερικα στη σπηλια με την γλωσσα, προσπαθουσε να τρυπησει το μαγουλο της και αλλα εξτριμ!

Εσκισε το περιτυλιγμα του προφυλακτικου το πεταξε κατω και εβαλε το λαστιχο με το στομα της στο γεννητικο μου οργανο με τετοια περιποιηση σαν να αλλαζε πανα σε μωρο!

Με ρωτησε σταση, επελεξα ιεραποστολικο ξανα με το σκεπτικο μηπως κερδισω γλωσσοφιλα και επισης με το σκεπτικο να με
τυλιξει με τις ποδαρες της!
Ελα ομως για κακη μου τυχη λυγισε και ανασηκωσε τα ποδια της στα μασταρια της.
Και πηγαν βολτα οο φαντασιωσεις μου!
Μπηκε μεσα
και ξεκινησε το σφυροκοπημα, να βογγαει και να πεταω εξω το ενα της βυζομπαλο, ετσι για διαφορα, καυλωτικη φαση και οπως ανεφερα και πιο πανω ή ολα ή ολα εκανα μπασιμο για γλωσσοφιλα που δεχτηκε και φανηκε οτι τα ειχε αναγκη και αυτη!
Τελειωσα γρηγορα την συνεδρια, ειχα αγχος για τον συναγωνιστη που του πηρα την θεση, να μην περιμενει αλλο, αλλα και η επαφη με τα γλωσσοφιλα με εκανε να τα αμολησω!
Μεχρι να αποχωρησει απο το δωματιο με ενημερωνε πως ειναι ο καιρος αυτες τις ημερες στην Πολωνια σε συγκριση με εδω!

Βγαινοντας την πετυχα να εχει κανει μολις το μπανιο της προς την συνεδρια της μιας ωρας!

Εχω υποσχεθει οτι θα την επισκεφτω ξανα, με ηρεμια εστω και ενα ολοκληρο δεκαλεπτο!

Το δωματιο παρα πολυ καθαρο, εκτος απο το περιτυλιγμα του προφυλακτικου που το πεταξε κατω, αλλα εντυπωση μου εκανε στο κομοδινο ειχαν μωρομαντηλα και αντισηπτικο για τους υποψηφιους ελευθερο
χωρις να τα παιρνουν μαζι τους ή να τα κρυβουν!

Η κυρια της υποδοχης ευγενικη και αυτη χωρις να πιεσει για τιποτα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
1.763
Πόντοι:
1.710
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, n.smirni76, EvilPlasma και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού