Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 107 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χρωστουμενη κριτικη απο αρχες Νοεμβριου γιατι κατι τυχαινει και βρισκω διαφορες δικαιολογιες στον εαυτο μου να μη γραψω.

Πηγαινοερχομουν στο ζεστο Μεταξουργειο σαν τον παλιατσο χωρις να με συγκινει καμια παρουσια!

Ειχα υποσχεθει να μη συνεχισω τις υποχρεωσεις μου αχυστος.

Εκανα τη δοκιμη να μπω στον οικο απο περιεργεια.

Ενας κυριλλε αρχοντοκυριος ειχε απλωθει στον καναπε με ουδετερη σταση!

Εστρεψα την πλατη μου στα δωματια στο βαθος και περιμενα την ρεσεψιον να λαλησει τις εμπλεκομενες!

Καμια ανταποκριση και εξαφανισμενη!
Ηρθε απο πισω μου η Μιρελα απο δωματιο χωρις να την δω και να την καταλαβω!

Με ρωτησε με ναζιαρικη φωνη "παμε;"
και χωρις να γνωριζω απο που ερχεται η φωνη αυτη εστριψα το κεφαλι μου ξανα απο περιεργεια και ειδα την μαγκοφατσα της , με τα ξανθα σε κοτσιδες μαλλια και ενα εσωρουχο!
Ευτυχως φορουσε πορνοτακουνα και καπως μου εκανε τον διακοπτη προς τα πανω!

Δεν το σκεφτηκα, της ειπα ναι!
Πληρωσα το χαρτονομισμα στην ιδια, χωρις να αναφερει προγραμμα και χωθηκα στο βρωμερο δωματιο!

Μολις ειχα βγαλει τη μπλουζα μου ηρθε με χαμογελο και ωραια διαθεση, αρχισε κλασσικα τις ερωτησεις που χαθηκα, ποσο καιρο εχω να την γαμησω, γιατι την ξεχασα, αναρωτηθηκε αν της λειπω και δεν εχασε την ευκαιρια οπως κανει καθε φορα που της κανω την τιμη και της επισκεψη να χαϊδολογαει την κοιλια μου και να ψυθιριζει πως παχυνα!

Ειχαμε φυσικα διαφωνια σε αυτο το θεμα οπου περασαν λιγα λεπτα!

Στεκομουν ορθιος γιατι εχω αρνηση να ακουμπησω αυτα τα σεντονια και αναφωνησε ξανα "πως να σε κανω τωρα καλα εσενα"
και μεχρι να τελειωσει την προταση της ειχε λυγισει σε βαθυ καθισμα τα ποδια της και εβαλε την τουλουμπα στο στομα της!
Μου αρεσε η ακαποτη πιπα της, και να ηθελα δεν μπορουσα να φερω αντιρρηση γιατι καταπινε την τουλουμα και κρατιοταν απο τα κωλομερια μου!

Λιγα λεπτα διαρκεια γιατι ειναι σαφες οτι ηθελε να με ξεπεταξει και αυτη τη φορα, με βλεπει σαν ευκολο δεκαρικο, ας ειναι, κατεβασε το στρινγκ μεχρι τα γονατα κατι που με καυλωνει παρα πολυ, μου θυμιζει ανωνυμο γαμησι, και βαζει την τουλουμπα καπου πολυ σφιχτα!

Σκεφτηκα τον εβαλε κωλο, διοτι εχει αυτη την αισθηση της ξεπετας για ακομη μια φορα και θα ηθελε να με ευχαριστησει, για να την τιμησω ξανα σαν ευκολο δεκαρικο και να μη μου αρνηθει σε ερωτηση μου αν τον δανειζει σε τουλουμπακια να αρπαξουν λιγη μερεντα, τα ξεχασα ολα ομως στιγμιαια γιατι κατι με τσιμπαγε στα μπουτια μου απο τις γαμπες της!

Εσπρωχνα με δυσκολια και ειχα χαρει οτι ενιωθα τοιχωματα και ειχα μπει σε τρυπα σφιχτη καθως προσπαθουσα να καταλαβω απο που ερχονται τα τσιμπηματα , μηπως και ειναι απο τα πορνοπαπουτσα!

Το ξεπερασα και την ακουγα να δινει ρεσιταλ απο βρωμοκουβεντες και κατι ακομη που με καυλωνε πολυ!

Εφυγα πολυ ευχαριστημενος και στην εξοδο μου εμφανιστηκε η ρεσεψιονιστ που με στολιζε με πολυ ευγενικα λογια για την παραμονη μου, με ευχες να με δει ξανα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
1.765
Πόντοι:
1.710
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, EvilPlasma, tarifas pirea και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2023
Ακαποτα της τον εδωσες τυπε?
13 Νοεμβρίου, 2023
Στο στομα ναι!
Στο μερος αγνωστου προελευσης με καποτα τυπε!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2