Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λοιπόν θέλω να γράψω για Αντριάνα γιατί έχω ακούσει πολλά και πήγα και δοκίμασα..
Γενικά γουστάρω μοντελε μωρά ..η κοπέλα έχει πολύ μέτρια φάτσα χωρίς μακιγιάζ και πεταχτά αυτιά..φουλ αυστηρό ύφος στο σαλόνι..
Μέσα τώρα έχει μια γλώσσα η οποία είναι λες και έχει μπαταρίες …τρομερή..τσιμπουκι μέτριο τη σταμάτησα κιόλας αλλά δεν τον έβαζε βαθιά.
Στήνετε στα 4 μόνη της
Κωλο φουλ σφιχτό ..βαράω λίγες πιστολιές ..σφιχτό μουνι φουλ ωραια αίσθηση!χυνω…εκεί που πήγα να βγω με τραβάει να συνεχίσω …η πουτσα ακόμα κάγκελο και γω έχοντας πάθει πλακα συνέχισα να γαμαω..βέβαια η κοπέλα κανει ίσως το καλύτερο στήσιμο…έχει που έχω χύσει και γαμαω ακόμα..βάζω χέρι στον ώμο της να τη κρατάω από εκεί και αρχίσει να μου γλύφει τα δάχτυλα με κλειστά μάτια …απίστευτη..εκείνη την ώρα λέω πάω να βγαλω αλλά 20 για καπάκι..
Συνεχόμενα δωμάτια..
Δε χωράει αμφισβήτηση για το κορίτσι .αντέχει γαμισι και δεν χαμπαριάζει..που επειδή την έχω και λίγο μεγάλη άλλες ψιλοβογγανε …αυτή τίποτα..
Μεγάλη καυλα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 09, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
protogon4
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
430
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hase, perseas, giorgiodelafuentes2 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2024
Ωραιο γκομενακι...αλλα σφικτηη? Οχι...καλες υπηρεσιες...αλλα..φουλ αλλοδαποι...
19 Μαρτίου, 2024
Αν το κωλαρακι αυτο ομως το χει παρει το μισο μπαγκλαντες ινδιες πακισταν και εφτασε η χαρη του και μεχρι το Σουδαν...αστο...ας περασω με μια αλλη κι ας εχει λιγοτερο ωραιο κωλο...γιατι ο κωλος..δεν αρκει να ειναι ωραιος...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2