Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 37 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνεφια,χειμώνας έρχεται κι εγώ ξανά στα μονοπάτια του σεξ να προβληματίζομαι τι θα κάνω Μ αυτό τον εθισμό στο πλιρομενο μουνι.
Η Φωτεινή είναι μια μηλφαρα ξανθιά ροσιδα.στα νιάτα της θα ήταν γκόμενα.τορα στα πενήντα και έχει σπάσει.κι εγώ βέβαια πενήντα τρία πατημένα σαν παλιός σημαθητης της πέρασα στο δοματιο .
Χαμογελαστή και όλο διάθεση αγκαλιές ισπανική μαλακια και μια πίπα από Αλή διάσταση γλυψιμο αρχιδιων και δαχτιλο στον προστάτη για αρκετή ώρα με τέμπο και διάθεση .
Η σημαθητρια μου τον έκανε ρόπαλο εν ολίγης.βαλε Καποτά της λέω και της αρχίζω ένα ιεραποστολικό με πολύ ριθμο,αυτή γουσταρε και με φύλαγε στο λεμο.και καπάκι πισοκολιτο,χαζεβα και τις γκόμενες στις αφίσες που είναι του 80s και εσθανθικα σαν τον Πάνο Μιχαλόπουλο να γαμαει την Καίτη Φίνου.
Έχυσα μεγαλοπρεπος, η Φωτεινή με επενεσε για τις επιδόσεις μου το μιχανακι και δρόμο.
Απ' το να με φολιασει καμία λατίνα που ειρθε απ' τι μποκοτα να μας πιάσει κότσο .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 09, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Atridis
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
143
Likes:
7.743
Πόντοι:
11.971
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, BisexualWannabe, giorgiodelafuentes2 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού