Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Απογευματινή καταδρομή στη Σάρα την Ρουμάνα που την είχα ξαναπάρει πριν κάνα μήνα. Από σώμα σούπερ, σιλικονατο βυζι αλλά δεν θέλει να αγγίζεις τις ρώγες, στήσιμο στα 4 πολύ καλό και κοπανημα. Δεν είχε gfe experience αλλά επειδή είναι σαν να βγήκε από τσόντα σε προκαλεί να το πάρεις. Αν και είχα ρωτήσει ένα παλικάρι όταν βγήκε την γνώμη του και μου είπε μην περιμένεις διάθεση μέσα είπα να περάσω τη πρώτη φορά. Πέρα απ´οτι ανέφερα τίποτα άλλο το ιδιαίτερο. Χθες απογευμα είχε πολύ κόσμο παντού και επειδή ειχα μόνο ένα μισάωρο στη διάθεση μου είπα να το ξοδέψω μαζί της. Ρώτησα τον Τσάτσο ποσο είναι για 2 εκτονώσεις και ενώ άλλου μου έλεγαν €40 μου λέει αυτός €60. Όπως είπα δεν ειχα χρόνο και πέρασα στο δωμάτιο καταβάλλοντας τα €60 (υπερβολικά για μπουρδελο). Μπαίνει η Σάρα με χάλια διάθεση (φαινόταν και από το σαλοναρισμα που έκανε και 7 στα 8 άτομα έφυγαν, έμεινα μόνο εγώ), ξεκινάει ένα βαρετό ακαποτο (καμία σχέση με την πρώτη φορά που και τότε δεν ήταν κάτι extreme με πολύ χέρι), πάμε σε 69 όπου τον έπαιζε και της έλεγα πίπα θέλω όχι μαλακια, μετά ιεραποστολικό και τέλος κατάθεση στα 4. Μόλις τελειώνουμε τη πρώτη φορά πάω πλένομαι και της λέω έλα πίπα και πιάνει το προφυλακτικό. Της λέω χωρίς και μου απαντάει ότι μόλις έχυσα και δεν το βάζει στο στόμα της ξανά χωρίς!!! Της λεω τον έχω πλύνει, βάλε μαντηλάκι και ξεκινά, αν είχα γαμησει άλλη 5 λεπτά πιο πριν θα το ήξερες, εσένα μόλις γαμησα και μπροστά σου τον καθάρισα. Ξενέρωσα και της ζήτησα τα χρήματα πίσω τα €40 αφου το κάναμε 1 φορά κανονικά και δεν τηρεί αυτά που συμφωνήσαμε. Μου λέει πάω να φέρω τα λεφτά και βγαίνει έξω από το δωμάτιο. Περίμενα 2-3 λεπτά στο σαλόνι και φωνάζω στον τσατσο να μου φέρει τα λεφτά. Βγαίνει έξω και μου λέει δεν μπορεί να μου δώσει πίσω χρήματα γιατί ο νταβατζής λέει ότι δεν επιστρέφονται χρήματα. Αφού του φωνάζω και του λεω δεν τηρήθηκαν αυτά που συμφωνήσαμε με τα πολλά μου φέρνει πίσω €20 και αφου για 10 λεπτά οποίος έμπαινε και έβλεπε το σκηνικό έφευγε. Μαύρο κατάμαυρο και στο μπουρδελο και στον τσατσο και στην μαλάκο τη Σάρα για τη συμπεριφορά της. Υπάρχουν πολλά μαγαζιά στη περιοχή με κοπέλες με διάθεση που περνάς πολύ καλύτερα και δεν μπαίνεις σε τέτοιες διαδικασίες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Sara
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
60€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
46
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Yatoputso, Επιρρεπής και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2023
60 ευρώ το μισάωρο σε αυτόν τον σταυλο που κ καλά ονομάζεται οίκος? 60 ευρώ στη γυφτισα που σου την έσπασε κιόλας ?? Συγγνώμη αλλά την πάτησες κ έχασες χρόνο κ χρήμα άσκοπα......ευχαριστουμε για την κριτική για να την αποφύγουμε όσοι δεν την έχουμε δοκιμάσει.....
review reaction 1 Επιρρεπής, Ημεδαπος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1