Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα δει πολλές φορές την Μαρία στους περιπάτους μου, αλλά τώρα πήρα την απόφαση να δοκιμάσω μαζί της, ήξερα πως θα περάσω όμορφα και πέρασα όμορφα. Ήθελα να παίξω με τα βυζιά της και έπαιξα. Περίγραφες για τα κορίτσια του οίκου δεν κάνω, διότι λίγο πολύ όλοι οι μπουρδελιάρηδες τις ξέρουμε, ξέρουμε τι μουνάκια φέρνει κατα καιρούς αυτός ο ευλογημένος οίκος της ηδονής. Ευχαριστώ τα στελέχη της επιχείρησης για την προσπάθεια που κάνουν για να περνάμε όμορφα, ο χώρος προσεγμένος πάντα και καθαρός. Επιλογή της Μαρίας λοιπόν. Την περίμενα με πολλή όρεξη μία που είχα να γαμήσω κάνα διήμερό και της γαμούσα τα βυζιά με την σκέψη μου. Την καλωσόρισα στο δωμάτιο, έβγαλε το κομπινεζόν, ξάπλωσε και όρμησα να χουφτώσω τα βυζάκια της, οι παλάμες μου γεμίσανε με σάρκα, τα έγλυψα και της είπα ότι θέλω να γαμήσω τα βυζιά της, μου απάντησε μετά χαράς .Πίπα σκληρή απο μεριά μου χωρίς. Την κατέχει την τεχνική του τσιμπουκιού σε καλό βαθμό. Την σφυροκόπησα σε ιεραποστολικό ώστε να βλέπω τα ωραία βυζιά να πηγαινοέρχονται, μεγάλη καύλα. Θέλω ακόμα 8-10 φορές να απολαύσω αυτά τα βυζιά. Πίπα ,ιεραποστολικό, και πλαγίως να δω και να πιάσω λίγο κωλαράκι. Τελικά άλλαξα γνώμη και της είπα γουστάρω να χύσω μέσα στο στόμα , το γκομενακι τα πήρε με ευλάβεια. Προτείνετέ σε έμπειρους γαμιάδες που θα περάσουν αναμενόμενα όμορφα μαζί της, αλλά και σε αρχάριους περισσότερο που δεν έχουν μεγάλη εμπειρία και θέλουν να μάθουν απο μια εξιδεικευμένη milf.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
walker 76
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
5.069
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού