Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στον οίκο της αν(τ)οχής κατα κάποιο τρόπο, μία που έχω ρίξει τα γαμήσια της ζωής μου με την Ιζαμπέλα. Χιλιόμετρα χιλιομέτρων, ποτέ όμως δεν έκοψα την κορδέλα. Σε αυτόν τον οίκο υπήρξα μάρτυρας κοινής αποδοχής. Επίσκεψη λοιπόν στην Ειρήνη, είναι η δεύτερη φορά μαζί της μετά από δύο χρόνια.
Όπως και την πρώτη φορά έτσι και την δεύτερη πέρασα υπέροχα μαζί της, βεβαια αυτή δεν θυμότανε κάτι. Μπήκε μέσα ξάπλωσε στο κρεβάτι και άρχισε πίπα χωρίς δαχτυλήθρα και μαλακίες, προσπάθησε να με τελείωση εκεί να μου φάει το 7λεπτο. Μετά την πονηριά της αποφάσισα να την αιχμαλωτίσω, να την κάνω δικιά μου, και την δέσμευσα. Τώρα ξέρω ότι μετά απο δύο χρόνια την ξαναγαμήσω θα με θυμάται. Την έστησα στην στάση του Θεού, στάση αγία, (δεν μπαίνω σε λεπτομέρειες λόγο κινδύνου υποκλοπής και αντιγραφής ). Αυτή βόγκαγέ δυνατά, εγώ την ρώτησα αμα θέλει να χαμηλώσω την ένταση, αυτή αρνιόταν και μου έλεγε να συνεχίσω δυνατά ,εγώ τιμωρός συνέχιζα την αποπλάνηση, αυτή ήρθε σε οργασμό και έβριζε την ψωλή μου, παράλληλα χάιδευε και τα αρχίδια μου, εγώ στρατηλάτης κατακτούσα κάθε ίντσα απο το μουνί και το σώμα της. Αυτό ήταν, τελείωσα στην μήτρα της μέσα. Καθώς ντυνότανε, συζητούσαμε, είπαμε κάποια πράγματα. Πρόκειται για έμπειρη πουτάνα, έχει να δώσει πολλά και σε πιο έμπειρους ακόμα περισσότερα.
Υ.Γ
Θα μπορούσε να φτιάξει λίγο το μονότονο τσιμπούκι της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
walker 76
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
5.069
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 info@123, Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2023
Θέλω να μάθω την στάση του Θεού. Στείλε σε PM και δεν θα μιλήσω πουθενά ?
review reaction 3 Milfomaniac
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1