Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 46 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πλέον βραδιάζει νωρίς και καθώς ήμουν κοντά στη Βικτώρια σκέφτηκα να πάω να βρω την Ντιάνα που έχω διαβάσει τόσα χρόνια για αυτή και δεν την έχω δει. Εισοδος στο σπιτάκι, με υποδέχτηκε η ιδια μόνη της. Μπηκα χωρίς πολλα πολλα η γυναίκα είναι λίγο πριν τα 70, κοντό μαλλί κι επίτηδες δεν προσεξα τπτ παραπάνω. Εισήλθε μετά από 5 λεπτά, της είπα έχω ακούσει τόσα για το κλαρίνο σου, ξεκίνησε με μαλακες κινήσεις και μετά από κανα 10λεπτο κατέθεσα στο στόμα της. Δεν είχε ιδιαίτερες εναλλαγές, αλλά το έκανε με φροντίδα. Αφου έφτυσε τα φλοκια σε ένα μωρομαντηλο μου εδωσε και εμένα να καθαρίσω την περιοχή όσα ήθελα. Μετά το χυσιμο αστραπιαία σκέφτηκα τι κασκαντεριλικι έκανα και έφυγα βιάστηκα. Συνεπώς, μιλάμε για μια ευγενική γυναίκα που δεν την κοιτάς στον δρόμο και μάλλον φιλότιμες υπηρεσίες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Akatergastos Outlaw
Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
725
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, ekkrhktikos, Johnny Red2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2023
Πληροφοριακά η Ντιάνα είναι 60 χρονών...
Έδινε και κώλο, αλλά σταμάτησε εδώ και κάνα χρόνο μετά από ξεκώλιασμα που είχε από "προικισμένο" πελάτη της, που ήταν και βίαιος...
07 Νοεμβρίου, 2023
Πρέπει να είναι η μεγαλύτερη σε ηλικία εκδιδόμενη στην Αθήνα. Είναι πάνω από 15 χρόνια στα μπουρδέλα και ήδη από τότε ήταν γιαγιά.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2