Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 144 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Παραλληλα με την σαπιλα, αναζητω να βρεθω σε πιο υψηλο επιπεδο των οικων, της αντιμετωπισης αλλα και των υπηρεσιων!

Δεν απαιτω πολλα, μια γρηγορη συνουσια με ουσια!
Μαζι με το πληθος και εγω και εχοντας διαβασει πολλα για την συγκεκριμενη κυρια ηρθε η στιγμη μου να βαλω το δαχτυλο στο μελι!

Ομορφος κλασσικος με λεπτομερειες γυψου στο ταβανι εσωτερικος χωρος καθως παρατηρουσα οσο περιμενα να δω την πασαρελα της Πωλινας!

Κλασσικη παρουσια και η Πωλινα βγηκε γυμνοστηθη απο το δωματιο και φορεσε την ρομπα της, κρυβοντας αεραρα την ομορφη κωλαρα της και τα ομορφα τυλιγμενα με διχτυωτο καλσον μπουτια της!

Με ρωτησε αν την γνωριζω και σε αρνητικη μου απαντηση, ακουσα προσεκτικα το προγραμμα της!

Βουλιαγμενος που ημουν στον καναπε μου φανηκε νταρντανογυναικα, με προς το κοκκινο κοντο μαλλι της και για τα δικα μου κριτηρια ομορφα χαρακτηριστηκα προσωπου!

Επελεξα να περασω και με ενημερωσε οταν αδειασει το δωματιο που βρισκοταν, να κανω λιγη υπομονη γιατι ο κυριος θελει να ξεκουραστει!

Ενδιαφερθηκε για τον επομενο συναγωνιστη και τον ρωτησε αν ειναι ανετα στο δωματιο της υπομονης και οτι θα τον επισκεφτει εντος ολογων λεπτων!

Εκανε το μπανιο της και με αρχοντια συνεχισε για ακομη μια φορα την πασαρελα απο μπροστα μου!

Περασα στο καθαρο, ελευθερο δωματιο υπομονης για τη δικη μου σειρα!
Ακουγα πορτες να ανοιγοκλεινουν και νερα να πιτσιλανε!

Μπηκε ξανα με αερα θετικης ενεργειας και ενιωσα οτι ηρθε η ωρα την αφησω να μιλησει η εμπειρια της!
Χαϊδεμα τα κορμια μας μεταξυ τους,
φιλια σε μαγουλα, λαιμο, βυζια, κοιλια, ποδια και επιτελους μπηκε στη ζεστη σπηλια της αυτο που ειχε αναφωνησει στο αυτι μου "κατι με τρυπαει στον οφαλο"!

Καλλιτεχνικη πιπα κανοντας με να νιωθω πορνο σταρ!
Ζητησα κωλο και με μεγαλη χαρα στηθηκε!

Ημουν γρηγορος γιατι με ειχε ερεθισει απο νωρις η θεα του κορμιου της απο τη μεση και κατω και το ωραιο καλσον που εδενε στα καπουλια της!

Ειπε με αστειο τονο οτι το καταλαβε απο τη στιγμη που με ειδε οτι θα ειμαι γρηγορος μαζι της!
Την ευχαριστησα για την απολαυση και επεστρεψε με χαρα τις δικες της!

Βγαινοντας την πετυχα να πλενετε ξανα, εχω φαει κολλημα με αυτο γιατι η βαση μου ειναι το μεταξουργειο και δεν ειμαι συνηθισμενος σε αυτη την εικονα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 27, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
1.763
Πόντοι:
1.710
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, Bonecrusher, Ημεδαπος και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2023
Τι 8αρι η Πωλίνα την παλεύετε ???
09 Νοεμβρίου, 2023
Τυπε,
εχει σπασμενη φατσα;
Της λειπουν δοντια;
Μυριζει ασχημα;
Ειναι χωρις περιποιηση ατομικη;
Την βλεπεις με μουτρα κατεβασμενα;
Ειναι ψωνισμενη;
Σου βγαζει ενεργεια αρνητικη;

Εχεις να με στειλεις καπου να δοκιμασω το δικο σου 8αρι;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2