Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 48 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφού πέρασα από δύο σταναράκια που έλειπαν είπα να δοκιμάσω κάτι καινούργιο. Η Λάνα είναι ένα μιλφάκι εκ Ρωσίας γύρω στα 40. Έχει κοντά ξανθά μαλλιά που τα πιάνει κοτσιδάκι ,ωραίο πρόσωπο, αδύνατη με μικρό βυζάκι και εμφανίστηκε με ένα διχτυωτό κορμάκι. Κάνει και ελεύθερο στοματικό οπότε ψήθηκα για μια δοκιμή. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο και σχετικά γρήγορα ήρθε και η κοπέλα γιατί δεν είχε άλλο δωμάτιο. Την ρωτάω από που είναι και μου έκανε πλάκα λέγοντας Πακιστάν ??. Αφού γέλασα μου είπε ότι είναι από Ρωσία. Αυτά στα αγγλικά γιατί δεν μιλάει ελληνικά. Αφού ήρθε δίπλα μου κατέβασε το κορμάκι στην μέση της και με ρώτησε αν ήθελα προφυλακτικό για την πίπα. Αφού της είπα όχι με καθάρισε με μωρομάντηλο και τον πήρε στο στόμα. Ήταν τελείως πεσμένος και σιγά σιγά άρχισε να μεγαλώνει στο στοματάκι της. Η πίπα της ήταν ρηχή για τα γούστα μου γι αυτό και την παρότρυνα να τον πάρει λίγο πιο βαθιά αλλά μου είπε ότι το στόμα μας δεν έχει τόσο βάθος, ότι είναι μικρό. Της είπα ότι και μένα μικρή είναι ?? αλλά δυστυχώς δεν την πήρε πιο βαθιά. Σταμάτησε κάνα δυο φορές για να σκουπίσει το στόμα της με μωρομάντηλο και την τρίτη φορά μου πέρασε προφυλακτικό για σεξ. Της είπα να με καβαλήσει και το έκανε χωρίς διαμαρτυρία. Την οδήγησε στο μουνάκι της και άρχισε το λικνισμα πάνω στην πούτσα μου ενώ εγώ της είχα πιάσει το κωλαράκι και το ανεβοκατέβαζα πάνω μου δίνοντας της ρυθμό. Σε κάνα δίλεπτο ζήτησε αλλαγή στάσης και με ρώτησε στα ελληνικά αν θέλω πισωκολλητό. Της είπα ναι και στήθηκε ωραία αλλά λίγο χαμηλά. Της τον έβαλα στο μουνάκι και άρχισα να την γαμάω πιάνοντας τα κωλομέρια της και καρφώνοντας τα πάνω στον πούτσο μου. Αυτή είχε τεντωσει τα χέρια της μπροστά και έβγαζε μικρες κραυγούλες σαν να ζορίζεται ελαφρώς. Το θέαμα στον πλαϊνό καθρέφτη και η τετραήμερη αποχή από το σεξ δεν με άφησαν να κρατηθώ περισσότερο, οπότε το τέλος ήρθε σχετικά γρήγορα μέσα στο μουνάκι της. Την κράτησα έτσι μέχρι να στραγγίξω και μετά τραβήχτηκα και πήγα στον νιπτήρα να ξεπλυθώ. Αυτή σηκώθηκε τακτοποιησε το κορμάκι της και έφυγε λέγοντάς μου μπάι μπάι. Η Λάνα αν και Ρωσίδα δεν φάνηκε να το έχει ιδιαίτερα με το τσιμπούκι. Πιο πολύ βασίζεται στην εμφάνιση της και λιγότερο στις δυνατές υπηρεσίες. Σίγουρα θα σε ικανοποιήσει χωρίς ξινιλες αλλά οι λάτρεις του στοματικού δεν θα την θυμούνται για καιρό. Ίσως όμως αυτοί πού θέλουν πιο πολύ σεξ να μείνουν ικανοποιημένοι περισσότερο. Επειδή δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα καλύτερα είναι να δοκιμάσετε και να γράψετε κι εσείς την εμπειρία σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 31, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λάνα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
16.240
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koutavoulias, Yatoputso, ThE και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Νοεμβρίου, 2023
Θα συμφωνήσω μαζί σου, η συμπεριφορά της είναι ότι σου κάνει και που μπήκε στο δωμάτιο.
Με τις παρακάτω κριτικές νόμιζα ότι μόνο εγώ έχω πρόβλημα μαζί της.
review reaction 1 Milfomaniac
01 Νοεμβρίου, 2023
κάνει και χάρη που μπήκε στο δωμάτιο.
review reaction 1 Milfomaniac
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2