Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Με το που Μπίκα στον οίκο την είδα ξαπλομενη μπρούμυτα σ ένα κρεβάτι να τρώει μιγδαλα κάτι τέτοιο .
Με ετρογε κι ο πισηνος μου για φόλα και πέρασα δοματιο.
Είχα ακούσει πολλά για την Άννα αλλά ήθελα να έχω προσωπική γνώμη.
Άραξα δοματιο είχε πελάτη πρην από μένα.
Χαλαροσα και μέχρι να έρθει το Μόρο έπιασα μια στηση 95 άρα μπορώ να πω.
Μπενει μέσα η Άννα βλέπει το 18cm Παπαρη μου σε πλήρη ανάπτυξη με εξαρτιση και κράνος που λεν και στο στρατό μέρα που είναι και σταβονει για τα καλά.
Έκανε όλα τα κόλπα για να με ρίξει το ηθικό και να ψαροσω,μα ο μικρός ατριδης ακάθεκτος ήταν ετημος για γεοτρισεις στην εχθρική υφαλοκρηπίδα.
Μου πήρε ένα ομολογουμένως καλό τσιμπούκι αυτά τα χιλακια να παλινδρομούν στο Πάπαρι μου καβλα.παμε για σεξ λέει.
Ιεραποστολικο που αφού λαδοσε το μουνι καλά χοθηκα μέσα και η εσθιση ήταν καλή.οχι πολύ βαθιά λέει όχι φυλάκια όχι πλαστικά σε θάλασσες κι ακτές που λέει κι ο γλάρος.
Φοβόταν πος θα την κακοποιησω μιας και σε δινατη φόρμα αλλά εγώ δεν ήθελα να την πονέσω.αντ αυτού με διασκέδαζε Κάπος το μαγκιστικο ηφακι της και γελαγα γελαγε κι αυτή.
Μετά στα τέσσερα στιθηκε πολύ καλά οπός ακριβώς θέλω με την απηραχτη κολοτρυπιδα της να είναι ένα ποίημα,δεν αφήνει γληψειμο μα αφυνε να την χαϊδεύω,καβλα πάλι .παρατηρήσεις πάλι για το βάθος κύριος εγώ
Για το τέλος πέταξα και την καποτα και την έβαλα να μου τον παίξει και το σπέρμα μου εκτινάχτηκε πανό μου και λίγο και στα μπούτια της.
Γελάσαμε και μου είπε φεύγοντας έχουν δει πολα τα μάτια μου.μολης σε είδα μου φάνηκες λίγο τρελός,τελικά είσε καλό παιδί.
Τι να κάνουμε μαντάμ αυτά έχει το πουτανιλικι μπορεί να μπει ο κάθε περαστικός ανομαλος μέσα.μπορει ομος και το καλό παιδί που θα σου ακουμπήσει το χαρτζιλίκι του κι εσύ μπορεί να του φερθείς σαν σκουπίδι χορις να το αξίζει.
Εν κατακλείδι η Άννα μόνο για την εμπειρία και εφόσον είστε σε καλή ψυχική και σωματική διάθεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 28, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Atridis
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
7.642
Πόντοι:
11.971
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, Dsar263, Accountant και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2023
Eίναι αυτή που εχει και αυταρχικό στο πρόγραμμα?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1