Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχοντας φύγει λοιπόν άχυστος και νευριασμένος από την γκαζιάρα, συνεχίζω με πιο καθαρό μυαλό αναζητώντας αυστηρά 40+.
Ανεβαίνω τα σκαλιά και με το που μπαίνω μέσα βλέπω μία αμαζόνα να ψεκάζει το χώρο με άρωμα, να με υποδέχεται όλο νάζι, χορεύοντας γύρω μου. Ώπα λέω, αυτή όπως το πάει θα με βάλει με το ζόρι μέσα.

Η Άννα είναι μία ψηλή, 45άρα, ξανθιά με κοντό μαλλί, πλαδαρή κοιλιά, μέτριο βυζί, και τεράστια κωλάρα. Είναι ο ορισμός του σώματος αχλάδι.
Με το που μπήκε ήταν χαμογελαστή και ευδιάθετη, κανένα παράπονο στα πιασίματα. Με δική της πρωτοβουλία ξεκίνησε από αρχίδια και συνέχισε γρήγορη και δυνατή πίπα, μέχρι που άρχισε κάτι ήχους "σλσλλσλουρπ" που νόμιζα ότι προσπαθεί να μου ρουφήξει και την ψυχή μαζί. Τη σταματάω γιατί την ήθελα πάνω μου, και ανεβαίνει με προστυχόλογα, όσο εγώ ασχολιόμουν με τα βυζιά της και τις ρώγες που τρυπάγαν.
Δεν ήθελα να τελειώσω πριν δαμάσω την αμαζόνα, και της λέω να γυρίσει στα 4. Ναι, μου λέει, αλλά περίμενε λίγο. Και ξεκινάει πάλι πίπα μαζί με αρχίδια. Στήνεται στα τέσσερα και όπως τη βλέπω στημένη, ήξερα ότι θα έχυνα στα μπαμ. Ούτε λεπτό δεν άντεξα, ειδικά με τον καθρέφτη δίπλα.
Μου πιάνει τότε την κουβέντα και μου λέει πως με θυμάται πριν από 3 χρόνια. Δεν υπάρχει περίπτωση, θα τη θυμόμουν εγώ. Τότε ήταν μελαχρινή, και είχε παραπάνω κιλά, Άννα η νταρντάνα όπως μου είπε συγκεκριμένα. Συνεχίζουμε λίγο ψου ψου, και πριν βγει μου λέει να ξαναπάω σύντομα.
Δεν είδα καν πόση ώρα ήμουν μέσα, μπορεί και τέταρτο, χωρίς ενόχληση.

Τα λέω και τα ξαναλέω. Μιλφάκι που χαμογελάει είναι VFM από το σαλόνι κιόλας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 25, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
203
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, ekkrhktikos, speedius και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2023
Έχει γέλιο αυτή! εμένα μου είπε ότι με θυμόταν 6 χρόνια πρίν που πέρασα μαζί της!!!(θα το θυμόμουν ) από κατάλαβα λέει το ίδιο ποίημα σε όλους!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1