Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχοντας πάθος με τις Αλβανές για τα απίστευτα τσιμπούκια και κωλογαμήσια που μου χουν χαρίσει όλα αυτά τα χρόνια, για τον τρόπο που ακούγεται η χροιά της φωνής τους όταν μιλάνε Ελληνικά, πήγα σήμερα σχεδόν καρφί στην Αννα τη μιλφ Αλβανή με θητεία σε Εξηκίου, Τροφωνίου και Φυλής στην οποία και ξαναγύρισε! Λέει πως είναι εκεί κάθε μέρα τα πρωινά! Για όσους δεν την ξέρουν πρόκειται για μια μιλφ με καλό βυζί, καλό σώμα αν και έχει τσιμπήσει λίγο σε κιλά τώρα , γαλάζια μάτια και πρόσωπο χαρακτηριστικό για Αλβανέζα αλλά όμορφο! Μαλλί τώρα κάπως καστανόξανθο, παλιά το χε πιο καλό αλλά anyway! Πέρασα δωμάτιο μικρά δωμάτια αυτός ο οίκος αλλά οκ κομπλέ! Ήρθε με θυμήθηκε, είχε χαθεί από την πιάτσα κανα 5 μηνο! Με χαμούρεψε, με καβάλησε, τη χούφτωνα, χούφτωσα βυζιά και κώλο, λίγα πεταχτά φιλιά και άρχισε το κλαρίνο καλό με γλυψίματα σ όλο το μήκος! Την κοιτούσα πότε στα μάτια πότε στον καθρέφτη και είχα φτιαχτεί άγρια που σκεφτόμουν ότι σε λίγο θα χώσω το καυλί μου στον κώλο της! Έτσι και έγινε! Κωλογαμήσι, βαθύ, αρκετά έντονο, κάποιες φορές να "κλέβει" λίγο αλλά εγώ να διορθώνω τη στάση μου και να συνεχίζω βαθιά και έντονα με ματιές στον καθρέφτη μέχρι τέλους! Η τσατσά δεν ενόχλησε! Πίπα κώλο ανελέητα στις καυλο-Αλβανέζες! Ναι! Κατσικογάμης Ασάλιωτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 24, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.074
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, giorgiodelafuentes2, Dsar263 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού