Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
15η φορά με Ηλέκτρα. Προχθεσινή τριπλέτα,(1η Ηλέκτρα, 2η Τατιάνα (έδωσε τα ρέστα της για μία ακόμα φορά απο Ιάσωνος 1Β), 3η χθεσινή Αλεξάνδρα απο Φώκαιας 17Α). Περιγραφή της Ηλέκτρας δεν δίνω λίγο -πολύ την γνωρίζουμε όλοι, ακόμα και οι περαστικοί που δεν είναι με γυρισμένα χιλιόμετρα την αποτυπώνουν βαθιά στην μνήμη τους, έχει διαφορετική στόφα αυτό το κορίτσι. Το σώμα της είναι σφαιρικό συμμετρικό, ωραίο, το γνωρίζει και η ίδια. Ανακοίνωση για κώλο η γριά δεν κάνει μάλλον το σταμάτησε. Social ναι, καλό αυτό γιατί θυμάται τον γαμιά της και στο ανταποδίδει μέχρι ενός σημείου. Πρώτη πράξη: πίπα χωρίς δαχτυλήθρα σε υποτονικό βαθμό, νόμιζα πως θα κοιμηθεί κάποια στιγμή. Δαχτύλιασμα στο κωλαράκι της δεν αφήνει, παλιά άφηνε, μουνί χάιδεμα ναι. 69 κάνει, την έχω πάρει έτσι πολλές φορές (απο τα λίγα κορίτσια του χώρου που έχω γλείψει), αλλά αυτή την φορά ήθελα να βλέπω το πρόσωπο της, βλέπω πράγματα που δεν εκφράζονται με τα λόγια, (είναι καθαρα εμπειρικό κομμάτι αυτό 35ετίας). Δεύτερη πράξη: Ανάσκελα για ιεραπόστολος αυτή, (εγώ την γύρισα σε ημιπλάγια θέση), δυσανασχέτησε, έχει μάθει να παίρνει το εικοσάρι σχετικά εύκολα, δεν της άρεσε ,στα αρχίδια μου και μένα γιατί ανακοινώνει η γριά όλες της στάσεις. Την γύρισα ξανά να χύσω μέσα στο στόμα της, είχα ξενερώσει με την άρνηση της γενικά. Συνοπτικά δεν είναι για πολλά -πολλά το κορίτσι, δεν της αρέσει στο εικοσάρι που είναι, μου το είπε, δεν της απάντησα, αλλά το εικοσάρι το παίρνει στο δεκάλεπτο, αυτό αμφιβάλλω αν της έχει περάσει απο το μυαλό. <<Ηλέκτρα αν θέλεις 150 την ώρα μπορείς, έχεις τα εμφανισιακά προσόντα να το κάνεις ,αλλά έχεις τα εγκεφαλικά κύτταρα που απαιτούνται στα 150 να ανταπεξέλθεις>>?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 21, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
walker 76
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
5.069
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bisha, giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού