Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχθές και σήμερα τριπλέτα. Μόλις την είδα έπρεπε να την πάρω, ήξερα ότι θα ήταν ο χρόνος λίγος και δεν θα μου φτάσει μαζί της. Είναι σίγουρο ότι θα υπάρξει συνέχεια σε προγράμματα 20λεπτα και 30λεπτα. Το κορμί της ΘΑ ΒΕΒΗΛΩΘΕΊ. Την είδα με είδε και συμφωνήσαμε. Μπήκε και χτύπησε κατευθείαν φλέβα, επικεντρώθηκε στο ακάποτο τσιμπούκι χωρίς προκαταρτικά, αφού με ρώτησε με ή χωρίς. Η πιπα της είναι μέτρια προς καλή, υπάρχει περιθώριο για καλυτέρευση, (παλινδρόμηση ακούραστη αλλά όχι βαθιά, δεν χρησιμοποιεί πολύ την γλώσσα της). Να σημειωθεί ότι πήγε να με τελείωσή στοματικά χωρίς σεξ, την έκοψα και την εβαλα για ιεραποστολική στάση. Δεύτερη στάση με τα πόδια της στους ώμους μου. Καταλαβα ότι δεν θα χύσω και της είπα να με τελειώσει με πιπα,(η κοπελα πολύ καλή δεν φταίει, φταίει η κούραση μου) η κοπέλα πρόθυμη δεν μου χάλασε χατίρι, προς τιμή της και εκεί φτάσαμε στο τέλος. Την επόμενη φορά θα είμαι πιο ξεκούραστος με αποχή απο το σεξ για 2-3 μέρες να την επισκεφτώ ξανα, την επόμενη φορά θα μάθει την στάση του αγίου ωστε το κοριτσάκι να καβλωσει. Ειναι συνεργάσιμη μεσα,για μένα πρώτη φορά μαζι της και μου άρεσε. Ακολουθούν πολλα 20σάρικα στο μέλλον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 22, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
walker 76
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
5.069
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bisha, giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού