Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ως γνωστόν,οι υπεραθλητες αυτοι του άλματος επί κοντώ ανέβαζαν έναν -εναν πόντο τις κορυφαίες τους επιδόσεις από αγώνα σε αγώνα που κατέβαιναν.Εγω όμως έκανα άλμα πολύ πολύ πιο πάνω από την προηγούμενη καλύτερη μου επίδοση κονιορτοποιωντας το ρεκόρ μου για την μεγαλύτερη που ανταλλάξαμε υγρά ...από τα 53 έφτασα στα 65!Έβαλα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μπροστά το έξαρι ,σημαντικό ορόσημο στην πορνοκαριερα μου που έπιασε αισίως ένα τέταρτο του αιώνα ...περισσότερο από την ηλικία αρκετών μελών μας!
Μετά από επισταμένη μελέτη αρκετών πιθανών στόχων,κατέληξα στην 'Ολγα.Ηταν ευκαιρία να περπατήσω επι της οδού Τροφωνίου και να κινηθώ εκτός των κλασικών αμαρτωλών στενών.Φυδικα πήγα κατευθείαν στο στόχο μου...η ώριμη αριστοκρατική αφενός και προσηνής αφετέρου ομορφιά της ξεπρόβαλε στο ημίφως.Ξανθια,με πράσινα μάτια ,με μαλλί περιποιημένο και πιασμένο σαν να επρόκειτο να παραστεί σε επίσημη εκδήλωση με στήθος τριάρι + και σίγουρα λιγότερο φθαρμένη από πολλές μικρότερες της.
Στα του αγώνος...δεν προσφέρεται για πρωκτικό ,για όσους ενδιαφέρονται.Αρχισε να χα'ι'δευει το σώμα μου και να το φιλάει .Μου εφάρμοσε προφυλακτικό και επιδόθηκε στην κορυφαία της υπηρεσία ,όπως είπε στο σαλοναρισμα,σε πίπα με πολλή όρεξη και διάρκεια.Την έφερα ανάσκελα και αφού γευθηκα τα ωραία της στήθη και τον αφαλό της παραμέρισα τις μεταξενιες τριχουλες της για να βουτήξει η γλώσσα μου μέσα στα υγρά κάτω χείλη της .Παρασυρμένη από την περιποίηση που της πρόσφερα δέχθηκε το απρόσμενο για αυτήν γλειφοκωλι που της έκανα αν και δεν θέλει πολλά πολλά στην πίσω πλευρα της.Ακολουθησε ιεραποστολικό με την γιαγιά Όλγα να το απολαμβάνει ιδιαίτερα και να ψιθυρίζει διαρκώς στην γλώσσα ..μια γλώσσα που έμοιαζε με φάρμακο στα αυτιά μου τα οποία υπέφεραν από τις γλώσσες των "επενδυτών" ...γλώσσες που μοιάζουν με ήχο κατσαρολικων που κατρακυλανε στην κατηφορα η σε σκαλοπάτια και μπορούν άνετα να προκαλέσουν πονοκέφαλο .
Περάσαμε σε μια δόση στα πλάγια και ένα ωραίο καβαλημα της.
Το τελείωμα ήρθε στα ευμεγέθη στήθη της κατόπιν προτροπής της .Πολύ καλή εμπειρία ,όχι μόνο για στατιστικούς λόγους καθώς πλέον είμαι και επίσημα gilfακιας-οπως είπε είναι γιαγια- αλλά και διότι είδα μια εργαζόμενη σε ίδρυμα να είναι τόσο χαρούμενη για την δουλειά της και να μοιράζει με τον τρόπο της αγάπη αφειδώς...πάνω από όλα μας βλέπει σαν παιδιά κι εγγόνια της!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 1970
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
'Ολγα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.926
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , Dsar263, Bonecrusher και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2023
H ημερομηνία επισκέψεως ήταν στις 16 τρέχοντος.
21 Οκτωβρίου, 2023
"παραμέρισα τις μεταξενιες τριχουλες της για να βουτήξει η γλώσσα μου μέσα στα υγρά κάτω χείλη της"

είσαι ολντσκουλ ΗΡΩΑΣ μάν Καπέλο
review reaction 1 argyrotoxos
22 Οκτωβρίου, 2023
Ευχαριστώ τον συναγωνιστή @ papaphilips για το σχόλιο...
Σε μια τόσο κρίσιμη στιγμή για την ιστορία μου η μόνη επιλογή ήταν να γευθω από παντού αυτό το πλάσμα.
25 Οκτωβρίου, 2023
Άξιος μέλος του σωματίου - φαν κλαμπ των γκιλφ ΚαπέλοΚαπέλο
review reaction 1 argyrotoxos
25 Οκτωβρίου, 2023
Τα λόγια του συναγωνιστή @goustarwnaxunw είναι παρασημο στο στήθος μου.
review reaction 2 goustarwnaxunw
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5