Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μια απο της αγαπημένες μου κοπέλες του χώρου. Μέχρι προσφάτως ήμουν ένας απο αυτούς που την έκλειναν για 20-30 -40 λεπτά για να την απολαύσω. Προτελευταία φορά πέρασα 20 λεπτά και δεν ήταν συνεργάσιμη όπως άλλοτε, οι επιδόσεις της φθίνουν, αυτός είναι ο λόγος που έδωσα 10 αυτή τη φορά.
Έχει επανέλθει στα φυσιολογικά κιλά που την γνωρίσαμε , έχουν βαθύνει ελάχιστα οι κάποιες λίγες ρυτίδες στο όμορφο πρόσωπό της ( ο χρόνος αμείλικτος για όλους και όλες), τα κωλομαγουλα της πεταχτά και σφριγηλά, <<κρίμα κορίτσι μου που δεν το δίνεις>>, το δέρμα και τα μαλλιά της μύριζαν ωραία (παρόλο που δεν ήμουν ο πρώτος της, είχα πάει στις 21:30 περίπου) Το θέμα της καθαριότητας για μένα είναι σημαντικό, τα σεντόνια γαμησετα, με κηλίδες σπέρμα πάνω τους, δεν λέω τίποτα το προσπερνώ για χάρη της Ειρήνης και της Ελένης, αναρωτιέμαι οι τσατσες τι σκατά κάνουν μέσα. Στο θέμα μας λοιπόν. Social πάντα αφού γνωριζόμαστε χρόνια και ταυτόχρονα τα δάκτυλα μου να παίζουν με το μουνάκι της ,για στοματικό δεν με ρωτάει αφού με ξέρει, κατεβαίνει δίχως δαχτυλήθρα, απολαυστικό τσιμπούκι λόγω της εμφάνισής που έχει η γκόμενα, αλλά διεκπεραιωτικό και μονότονο, ΔΕΝ ΠΙΠΙΛΙΖΗ το πέος<<καλή μου χρειάζεσαι κάποια αλλαγή σε αυτό, δες καμία τσόντα ή πάρε κανένα μάθημα απο την Ελένη>>. Έφυγα χυσμένος για μία ακόμα φορά απο το στόμα της Ειρήνης. Ναι μεν ευχαριστημένος που γαμαω γυναικάρα με 10 ευρώ, αλλά αλλά αλλά..............

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
walker 76
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
5.069
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bisha, Johnny Red2, Ημεδαπος και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2023
έχει κουραστεί, πιο πολύ για κουβέντα να πάει σε καμια ταβέρνα είναι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1