Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 33 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κατέβηκα μια τσάρκα με ένα φιλαράκι για να του κάνω μια μίνι μπουρδελοξενάγηση καθότι αυτός δεν το συνηθίζει και ειδικά μόνος του. Πάμε καρφί στην Διδύμου καθώς εγώ ήθελα δυάδα. Το 27 εντελώς κλειστό γύρω στις 3 η ώρα. Πάμε στο 8Β που ήταν μόνη της η Βερόνικα και περνάει ο φίλος. Μετά από λίγο βγήκε παραπατώντας γιατί τον ρούφηξε και δεν είναι μαθημένος.Εγώ το μόνο που έμαθα εκεί ότι κάθε Τρίτη έχει ρεπό η Βερόνικα και κάθε Τετάρτη η Ελένη. Όσοι ενδιαφέρεστε για παρτούζα λοιπόν όλες τις μέρες εκτός Τρίτης και Τετάρτης. Περάσαμε και από Ελλης 3 που ήταν μόνη της η Ειρήνη και επόμενη στάση Αγκύρας 9. Μπαίνουμε στο σαλόνι και η υπηρεσία ανακοινώνει Ρωξάνα και Λυδία. Την Ρωξάνα την γνωρίζω αλλά την Λυδία ούτε που την είχα δει ξανά . Είναι ένα εμφανίσημο ξανθό μιλφάκι με ζουμερό κωλαράκι . Εμφανίστηκε με ένα κοντό λευκό φορεματάκι και με κάβλωσε οπότε είπα να τις δοκιμάσω και ας μην κάνει ελεύθερο στοματικό. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο και ώσπου να φρεσκαριστώ ήρθαν και τα κορίτσια και με πέτυχαν όρθιο στον νιπτήρα. Η αλήθεια είναι πως έριξα ένα κατούρημα στον νιπτήρα γιατί κόντευα να σκάσω επειδή είχα πιει και μια μπύρα νωρίτερα με τον φίλο.
Ξαπλώνω και έρχονται μια δεξιά και μια αριστερά μου. Η Ρωξάνα μου φέρνει τις βυζάρες της για ρούφηγμα ενώ η Λυδία με καθαρίζει με μωρομάντηλο και αρχίζει να με χαιδεύει. Η πούτσα μου σηκώνεται αμέσως και η Ρωξάνα δεν χάνει καθόλου καιρό, χαμηλώνει και αρχίζει να την ρουφάει απαλά, ενώ έρχεται η σειρά της Λυδίας να μου φέρει τα βυζιά της για ρούφηγμα. Είναι μικρότερα αλλά χαριτωμένα και αρχίζω να τα γλείφω ενναλάξ ενώ χουφτώνω και το κωλί της. Παίρνει στο χέρι της το προφυλακτικό αλλά πριν μου το φορέσει αρχίζει να γλείφει τα μπαλάκια ενω η Ρωξάνα συνεχίζει απερίσπαστη το έργο της ανεβάζοντας ελαφρά ταχύτητα. Η Λυδία τον τραβάει από το στόμα της Ρωξάνας, του βάζει προφυλακτικό και αρχιζουν και οι δύο μαζί να γλείφουν πάνω κάτω ενώ κάποιες φορές τα στόματα τους σχεδόν ενώνονται. Η όλη φάση είναι πολύ καβλωτική και εγώ τους χαϊδεύω τα κεφάλια λέγοντας τους να συνεχίσουν. Είναι η σειρά της Λυδίας να ρουφήξει την ψωλή μου, ενώ η Ρωξάνα γλείφει ότι περισσεύει. Αφού ευχαριστήθηκα γλείψιμο η Λυδία μου λέει σήκω να μας γαμήσεις. Την στήνω στα τέσσερα και της τον χώνω ενώ η Ρωξάνα έχει σηκωθεί όρθια από πάνω της και μου έχει φέρει τις βυζάρες της για ρούφηγμα. Γαμάω σε μέτριο τέμπο για να μπορέσω να κρατηθώ , ενώ γλείφω βυζάρες και ρίχνω κωλοσκάμπιλα στην Ρωξάνα. Ρίχνω και κανα δυο κωλοσκάμπιλα στην Λυδία για να μην παρεξηγηθεί που ρίχνω μόνο στην αλλη , ενώ μου φωνάζει, έτσι γάμησε με. Σταματάω βγάζω το προφυλακτικό και τον δίνω για λίγο στο στόμα της Ρωξάνας για να τον ρουφήξει. Αυτή τον πιπιλάει υπάκουα και τώρα είναι η σειρά της. Μου βάζει προφυλακτικό και στήνεται και αυτή στα τέσσερα. Της τον χώνω και αρχίζω να την γαμάω με ορμή. Δίπλα μου η Λυδία βγάζει και άλλο προφυλακτικό και αναρωτιέμαι τι θέλει να κάνει. Σηκώνεται όρθια καβαλάει την Ρωξάνα και μου τουρλώνει την κωλάρα της στην μούρη. Της δαγκώνω απαλά την κωλάρα και βλέπω ότι έχει έναν δονητή διάφανο και τον μπαινοβγάζει στην μουνάρα. Τώρα γαμάω την Ρωξάνα δαγκώνω και γλείφω τα κωλομέρια της Λυδίας και αυτή παίζει με τον δονητή και μου λέει , γάμα την δυνατά να χύσω κι εγώ. Με έχει φτιάξει τρομερά η εικόνα της Λυδίας να χώνει τον δονητή στην μουνάρα της που δεν μπορώ να κρατηθώ για πολύ. Ρίχνω δυο μπάτσες στην κωλάρα της Ρωξάνας , τραβιέμαι βγάζω το προφυλακτικό και της λέω να τον ρουφήξει για να την χύσω. Τον ρουφάει χωρίς αντίρηση και σχεδόν την ώρα που την χύνω η Λυδία μου ρίχνει μια δυνατή ξυλιά στον πισινό μου. Εγώ αιφνιδιάζομαι και ενστικτωδώς τινάζομαι μπροστά καρφώνοντας πιο βαθιά την πούτσα μου στο στόμα της Ρωξάνας. Ετσι μου λέει η Λυδία γελώντας . Δεν ήξερα , αλλά τώρα θα ξέρω για την επόμενη φορά. Ξαπλώνω πίσω στα μαξιλάρια να ηρεμήσω με την πούτσα ακόμα σηκωμένη. Η Ρωξάνα ξεπλένεται στον νιπτήρα και μου λέει ευχαριστώ. Κι εγώ της απαντάω και η Λυδία με διορθώνει λέγοντας μου όχι κι εγώ, αλλά εμείς. Εμείς την ρωτάω; Nαι μου απαντάει γελώντας , εσύ και ο Μητσάκος. Α ναι της λέω . Κι εμείς ευχαριστούμε τότε. Ανοίγουν την πόρτα και φεύγουν γελώντας ενώ εγώ σηκώνομαι να ξεπλυθώ και να ντυθώ.
Πέρασα πολύ καλά με τα κορίτσια και η Λυδία έδειξε πολύ διάθεση για παιχνίδια αν και ήταν η πρώτη φορά που την πήρα. Σίγουρα προτείνονται για παρτούζα , αλλά την Λυδία θα την πάρω και μόνη της για να την γαμήσω πιο σκληρά, καθότι μου έβγαλε αρκετή κάβλα.
Ελπίζω να είναι το ίδιο καλή με σήμερα και μετά σίγουρα θα μπει στα στανταράκια μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 18, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Λυδία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.417
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lakiskiss, Johnny Red2, Ημεδαπος και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού