Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Θα είμαι σύντομος, δεν έχω πάρει Ασιάτισσα (αν εξαιρέσεις Καζάκες/Αρμενία κλπ.).
Οπότε όταν είδα Φιλιππινέζα δεν το σκέφτηκα ασχέτως χαρακτηριστικών.
Η κοπέλα είναι 1.5κάτι ύψος, μελαχρινή ασιατικά χαρακτηριστικά προφανώς, καλούτσικη φάτσα θα έλεγα για τα γούστα μου, χοντρούλα αρκετά αλλά σχετικά σφιχτή πολλά/μεγάλα τατού και βυζί με ωραίες ρώγες προς το 3 θα έλεγα, ο κώλος χοντρός αλλά στητός και ωραίο δέρμα.
Απλό πρόγραμμα ανακοίνωσε η χαμηλόφωνη και ευγενικότατη τσατσά, η κοπέλα μόλις είχε βγεί από το μπάνιο πλυμένη, μεγάλο σύν.
Στο δωμάτιο ήρθε στο 5λεπτο, 6 χρόνια Ελλάδα είπε αλλά δεν μιλάει, Αγγλικά μόνο.
Προφυλακτικό σε πεσμένο μόριο βιαστικά και βούρ στην πίπα, καλή αλλά ρηχή, την πίεσα λίγο και την έκανε πιό βαθιά, δεν αφήνει γλείψιμο βυζί και με το ζόρι χάιδεμα στην φαρδιά μουνάρα της.

Στο sex τώρα 2 στάσεις, normal με παραλλαγές όπου βογκάει ψεύτικα αλλά κλάιν, δεν γκρίνιαξε καθόλου και παρόλο το αρκετό τζέλ είχε καλή αίσθηση, ζορίστηκε μόνο όταν πήρα τα πόδια της στους ώμους , στα 4 καλό στήσιμο και με άφησε να ανεβάσω ταχύτητα χωρίς γκρίνια, επίσης με διευκόλυνε όταν ήθελα να πιάσω βυζί, στο τελείωμα πήγε να με βγάλει αλλά όταν της είπα "wait a minute" απάντησε "ok but don't move much", χρόνο δεν κράτησα αλλά είμασταν κοντά στο όριο χωρίς να υπάρξει χτύπημα.
Δωμάτιο (από τα 2 δεξιά το αριστερό) καθαρότατο αλλά μάλλον επειδή ήταν το 1ο γαμήσι της βάρδιας ~17:00

Γενικά λίγη συμμετοχή, εγώ τα έκανα όλα, αλλά ελάχιστη γκρίνια, θα έλεγα η default εμπειρία Μεταξουργείου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Mpooumpoukos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
4.434
Πόντοι:
731
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, eridon1877, Milfomaniac και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού