Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 111 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε τη Κυριακή στη 1η βάρδια, μίας και στη τσάρκα που έκανα δε βρήκα κάτι που να με τραβήξει για κάποιο λόγω και ενώ ετοιμαζόμουν να επιστρέψω για μεσημεριανό άλλαξα δρόμο και περάσω να δω αν είναι ανοιχτό αυτός ο οίκος ώστε να πάρω μετά από χρόνια (μπορεί και 3-÷
4 χρόνια απ οταν δούλεψε Αχαρνών 85 για λίγο οταν έφυγε απο Τροφωνίου 13 οροφο)τη Μπετυ .
Η μιλφαρα δουλευε, παρουσιάστηκε μόνη της κλασσικά, για όσους δε τη ξέρουν είναι μια ξανθιά μιλφαρα που πια πλησιάζει τα 50(αν είναι σωστά όσα μου είχε πει παλιά είναι 48),με κανονικό σώμα, 3-3.5αρι σιλικονατο βυζί καλοφτιαγμενο, ωραίο πρόσωπο για τα γούστα μου αρχοντικό και αυστηρό μέχρι να χαλαρώσει, το πρόγραμμα που ανακοινώνεται είναι ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, αλλά κάνει και 69 και ισπανική.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο φρεσκαριστικα και τη περίμενα, δεν είχε κόσμο οπότε ήρθε σχεδόν αμέσως στο δωμάτιο.
Αποφάσισες να περάσεις μετά από καιρό μου είπε, με σνομπαρες ρώτησε?παλιά περνούσες συχνά συμπλήρωσε, αρκέστηκα να απαντήσω ένα είστε πολλές με ποία να πρωτοπερασω...
Έβγαλε τα εσώρουχα της και ξαπλώσε δίπλα μου ξεκίνησε να με φιλάει στο λαιμό, μου έδωσε και μερικά φιλιά χωρίς γλώσσα (παλιά μου έδινε γλωσσοφιλα),συνέχισε σε στήθος και κατέβαινε προς τα κάτω ενώ με τα νύχια της έτριβε τα πόδια μου προκαλώντας μου ρίγη...
Άλλαξε στάση, ήρθε ανάμεσα στα πόδια μου, αρχικά έγλυψε αρχίδια και στη συνέχεια οταν είχα φτάσει σχεδόν σε πλήρη στύση κοιτώντας με κατάματα έγλυψε τον πούτσο μου από κάτω μέχρι το κεφαλάκι σα παγωτό, ύστερα το πήρε στο στόμα της, καλή πίπα όπως πάντα, ίσως λίγο πιο αργή από άλλες φορές, της είπα να γλύφω τη μουναρα της κσι έφερε το σώμα της σε στάση 69 ,καθαρή και ευωδιαστή.
Πήρε το προφυλακτικό από το κομοδίνο, αφού έκανε για κάνα 2λεπτο ισπανική μου φόρεσε το προφυλακτικό και στήθηκε από μόνη της στα τέσσερα, καλό στήσιμο ενώ όταν ανέβασα ρυθμούς άρχισε τα γνωστά, έτσι γαμα με δυνατά, σκίσε με κλπ, δεύτερη στάση με αυτή ανάσκελα όπου τη πήρα σε διάφορες παραλλαγές, το τελείωμα έγινε στις βυζάρες της.
Στο δωμάτιο έκατσα ένα 20 λεπτο γεμάτο (τα καλά των απομακρυσμενων οίκων και της ώρας, αντέ να βάλω και την προϋπηρεσία μας..)χωρίς βιασύνη, όπως τη θυμόμουν γενικά, θα τη βάλω στο πρόγραμμα να την παίρνω πιο συχνά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Μπέτυ
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.542
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 giorgiodelafuentes2, pistolpit, Milfomaniac και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού