Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 48 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Παρασκευής προς Σάββατο, αρκετός κόσμος στη πιάτσα αλλά οι περισσότεροι μόνο για μάτι...
Η υπηρεσία είπε ότι δουλεύουν δύο κοπέλες(ήταν και οι δύο δωμάτιο και γενικά ήταν ο μόνος οίκος που περνούσαν πελάτες),η Σολ ξανθιά κατσαρομαλλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, ωραίο κωλο και πολύ αερατο σαλοναρισμα και η Σανταλ ξανθιά κατσαρομαλλα και αυτή με πολύ μακρύ μαλλί παχουλη με 2άρι βυζί, πολλά μικρά τατουάζ, για αμφότερες ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα, να σημειώσω ότι η Σανταλ είχε συνέδρια με άτομο ΑΜΕΑ.
Μπορώ να πω ότι αμέσως με το που είδα την Σολ αποφάσισα να περάσω, απλά έπρεπε να περιμένω ακόμα ένα δωμάτιο.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο, φρεσκαριστικα και τη περίμενα ήρθε με πάρα πολύ καλή διάθεση και σχεδόν χορεύοντας, λικνιζε το κορμί της στα πόδια μου τριβωντας τα κωλομαγουλα της στα γόνατα μου (ήμουν καθιστός στην άκρη του κρεβατιού),μετά στήθηκε μπροστά μου τουρλωσε τη κωλαρα της και έβγαλε το στρινγκ της, δεν έχασα την ευκαιρία την τράβηξα προς τα εμένα και έγλυψα το μουνάκι της, δε τραβήχτηκε απλά γελούσε.
Ξαπλωσαμε, έπαιζε τον πούτσο μου και με φιλούσε σε λαιμό και στήθος, πέρασμα προφυλακτικου, πίπα πολύ μέτρια προς κακή...πολύ χέρι πολύ ρηχή, πρώτη στάση της έδειξα να ανέβει πάνω μου σε ανάποδο cowgirl, καλή συμμετοχή ανεβοκατεβαινε στον πούτσο μου με καλό ρυθμό, 2η στάση στα τέσσερα οπου ήταν όνειρο η εικόνα, πολύ καλό στήσιμο υπέροχη θέα, τη πήρα πισωκολλητα σε δυνατό ρυθμό, ήθελα να χυσω σε αυτή την υπέροχη κωλαρά,σηκώθηκα της έδωσα ένα δεκαευρω και της έδειξα τη κωλαρα της χουφτωνοντας την,πήρε το δεκαευρω αλλά μάλλον δε κατάλαβε καλά(καλύτεραγια μένα), αφαίρεσε το προφυλακτικό κσι πήρε το πούτσο μου στο στόμα της, τώρα η πίπα της καμία σχέση βαθιά και υγρή με έγλυψε με λυσα για κάνα 3λεπτο και τελικά έχυσα στα βυζιά της μίας και δε πρόλαβα να την γυρίσω.
Στο δωμάτιο έκατσα 12-13 λεπτά, μια καλή συνεδρία θα ήταν γενικά κσι χωρίς το έξτρα που πήρα επί πληρωμή χωρίς να ανακοινώνεται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2023
Όνομα κοπέλας
Σολ
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.076
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, pistolpit, Milfomaniac και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού