Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η χειρότερη εμπειρία σεξ και γενικά η χειρότερη εμπειρία με γυναίκα και ακόμα πιο γενικά με.ανθρωπο που είχα ποτέ..
Πήγα στο εν λόγω οικημα και ήταν πάνω στην αλλαγή βραδιάς 2 κοπέλες δυστυχώς της άλλης το όνομα δεν το θυμάμαι ήταν εκ Ρωσίας μελαχρινή με 2αρι βυζι και πολύ καυλα από εμφάνιση δυστυχώς όμως βγήκε 2η η εμιλυ που μ άρεσε τόσο πολύ η βυζαρα της που εσκασα το 20αρικο...
Μακάρι να το εριχνα στη θάλασσα μη ειρωνικά..
Λοιπόν μπαίνει μέσα μετά από κάνα 10λεπτο που ήδη είχα ξενερώσει ενώ δεν είχε μπει κάνεις στο σπίτι στο τσακ ημιυν να έβγαινα έξω να έφευγα τεσπα έρχεται πάω να της πιάσω βυζι μ λέει όχι σκληρά της λέω δεν στο έχω γλυψει ακόμα μ λέει μην το ακουμπας σκληρά...
Μ λέει ξαπλωσε της λέω γονατισε εννοείτε ότι μ ζαλισε τα αρχιδια και δεν γονατισε γτ και καλά την ποναγα τα πόδια μου πήρε μια μετρισ πιπα με καποτα για 1 λεπτό μετά δεν ήθελε ήθελε γαμησι της λέω θέλω ισπανικό μ λέει είναι ευαίσθητα τα βυζια μ της λέω γ αυτό σε διάλεξα η τσα2 μου είπε ότι κάνεις ισπανικό εκεί άρχισε και εβριζε στα ρουμανικα ( Είχα συμμαθητη και τα μισά τα καταλάβαινα) και της λέω Αντε γαμησου ανέβα ανέβηκε με καβαλησε αλλά την εσκισα για λίγο γ5 μετά από 3 λεπτά σηκώθηκε και έφυγε γτ νόμιζε ότι είχα χυσει και ενώ ξέρω γω την εσκιζα ώσπου έβγαλα την καποτα και της την έδειξα και μετά μ ειπε φιλάκια καλή συνέχεια και δεν της μίλησα καν...
Παιδιά ειλικρινά όλα ήταν χειρότερα από ότι σας τα παρουσιάζω απλά πέρασαν 2 μέρες και προσπάθησα μερικά πράγματα να τα ξεχάσω..
Είναι η 1η φορά που μου βγήκε να χτυπήσω γυναίκα ειλικρινά αν ήξερα ότι δ3ν έχουν ασφάλεια αυτά τα μαγαζιά θα της έδινα μια σφαλιάρα να μαθει να σέβεται..
Ααα και φάτσα μέτρια προς κακή απλά στο σαλόνι είχε πολύ μικρό φωτισμό και φαινόταν αλλιώς

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2, Dsar263 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2023
δε βαραμε γυναικες ρε
13 Οκτωβρίου, 2023
Μια φορά την επισκεφτηκα και αυτό μόνο για τις βυζαρες και το ελεύθερο στοματικό της.
Από τις χειρότερες εμπειρίες μου αν και οίκος φημίζεται για καλύτερες υπηρεσίες
13 Οκτωβρίου, 2023
ανδρας του 20 ευρου ..οχι αστεια...
13 Οκτωβρίου, 2023
Σε απάντηση του Mike εχωω παράθεσει φώτο του χιλιοχυμενου κρεβάτιου στο ημερισια ενημέρωση για μπουρδελα..
Γενικά ομως σαν οίκος είναι οκ καινούριος καθαρός και η τσα2 δεν ενόχλησε βέβαια έκατσα 10λεπτο
M
mitroglou
13 Οκτωβρίου, 2023
Όσοι κρίνετε εμένα όταν δώσεις ένα χρηματικό πόσο για 10 υπηρεσίες και δεν σου εκπληρωνουν καμία και αντίθετος όταν το ζητάς ομορφα και γλυκά έστω μια από αυτές και σε βρίζουν τοτε Ελα μίλα μου...
Εύχομαι ολόψυχα να έχετε μόνο τέτοιες γυναίκες και άνθρωπους στις ζωές σας όσοι κραζετε
M
mitroglou
13 Οκτωβρίου, 2023
Εμένα η χειρότερη σεξουαλικη εμπειρία με ιερόδουλη γυναικα ήταν η Μαρία **η ουγγρα** (αλβανιδα οπως) στο Φυλής 86α. Η δεύτερη χειρότερη ήταν η φολα που πέρασες κ έδωσες το 20ρικο σου.Ακριβως οπως ότι είπες έχουν τα πράγματα!!! Δεν κανει για τη δουλειά η τύπισσα!!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6