Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μπαίνω στον οίκο το μεσημεράκι και ανακοινώνονται δυο κυρίες, Ελένη και Αννίτα. Αννίτα δυνατή μιλφάρα για τα γούστα μου αλλά δεν έκανε ελεύθερο στοματικό και Ελένη με ελεύθερο στοματικό . Βγήκε στο σαλόνι με ένα ρόζ κορμάκι σκισμένο κάθετα που ελάχιστα έκρυβε ακριβώς όπως πρέπει για να σε καβλώσει. Οι βυζάρες της μεγάλες και φυσικές ασφυκτιούσαν μέσα στο κορμάκι και η κωλάρα τούρλα, είχε όμως και λίγη κοιλίτσα. Το παραβλέπω και την διαλέγω γιατί είχα ξαναπεράσει μαζί της σε ντούο με την Λίνα και είχα μείνει πολύ ευχαριστημένος. Κάνουν και με την Αννίτα παρτούζα αλλά δεν δοκίμασα γιατί αλλα κάνει η μία και άλλα η αλλη. Συν ότι από ότι ρώτησα στο τέλος δεν γλείφουν ταυτόχρονα όπως με την Λίνα οπότε , αποτυχημένη παρτούζα θα ήταν για τα γούστα μου. Πληρώνω και περνάω δωμάτιο και μετά από κάνα δεκάλεπτο μπαίνει και η Ελένη. Έρχεται στο κάτω μέρος του κρεβατιού χωρίς να γδυθεί, προσωπικά μου αρέσει αυτό και έρχεται μπουσουλώντας ανάμεσα στα πόδια μου . Τουρλώνει το κωλί ψηλά και αρχίζει να γλείφει μπαλάκια. Εννοείται ότι η πούτσα μου σε χρόνο dt είχε γίνει κατάρτι. Ασχολείται αρκετά με τα μπαλάκια και μετά ανεβαίνει σιγά σιγά και με ρωτάει αν θέλω χωρίς. Της απαντάω ναι και ξεκινάει να γλείφει αρχικά μόνο με την γλώσσα το κεφαλάκι αργά και βασανιστικά. Έχει σηκώσει και το κορμάκι και οι βυζάρες της χαϊδεύουν τα μπαλάκια μου ενώ συνεχίζει να ταλαιπωρεί το κεφαλάκι την γλώσσα της. Στην συνέχεια παίρνει την πούτσα μου και αρχίζει να την τρίβει στα βυζιά της και στις ρόγες της οι οποίες έχουν πεταχτεί έξω. Όλη αυτή την ώρα γλείφει μόνο με την γλώσσα και το κεφαλάκι ίσα που το έχει πάρει στο στόμα. Αυτή η προσμονή , ότι από ώρα σε ώρα θα τον καταπιεί όλον με έχει καβλώσει ακόμα περισσότερο. Τον βάζει λίγο πιο βαθιά αλλά όχι όσο θα ήθελα. Αποφασίζω να αλλάξω στάση μήπως έτσι έχουμε καλύτερο αποτέλεσμα, σηκώνομαι στο πάτωμα στο πλάι του κρεβατιού ενώ αυτή είναι γονατισμένη και ρουφάει. Βλέπω το κωλί της τουρλωμένο με το μαύρο στριγκάκι, ενώ βλέπω κι εμάς από τον καθρέφτη που πιάνει ολόκληρο το προσκέφαλο. Την τσιμπουκώνω χαιδεύοντας της το κεφάλι και τα μαλλιά, ευτυχώς δεν έχει θέματα να μην σε αφήνει να ακουμπήσεις το κεφάλι της. Παρόλες της προσπάθειες που έκανα όμως δεν τον ρούφηξε όλον , δεν ξέρω το γιατί. Αν το έκανε θα αγγιζε το τέλειο αλλά και πάλι με έφτιαξε πολύ γιατί ρούφαγε και έγλειφε χωρίς βιασύνες όπως ακριβώς μου αρέσει. Την σταματάω και της λέω να κάνουμε σεξ, αν την άφηνα θα συνέχιζε το τσιμπούκωμα χωρίς διαμαρτυρίες. Μου βάζει προφυλακτικό και της λέω να με καβαλήσει για να μπορώ να χουφτώνω και να γλείφω τις βυζάρες. Τον βάζει στην μουνάρα της στηρίζεται με τα χέρια της στα κάγκελα του κρεβατιού και αρχίζει να ανεβοκατεβαίνει. Εγώ χουφτώνω τα κωλομέρια της που είναι πολύ σφιχτά και τα σκαμπιλίζω σιγανά. Την τραβάω κοντά μου ώστε να μπορώ να γλείψω τις βυζάρες της και τις καβλωμένες της ρόγες. Την ανεβοκατεβάζω στην πούτσα μου ενω ταυτόχρονα γλείφω μια το ένα βυζί και μια το αλλο. Σηκώνεται και πατάει με τις πατούσες στο στρώμα και αρχίζει τα βαθιά καθίσματα. Οι ήχοι από την κωλάρα της που χτυπάει πάνω μου ακούγονται δυνατά και ενω στην αρχή είχα κάτσει ακίνητος και ανεβοκατέβαινε μόνη της, αρχίζω να σηκώνω την λεκάνη μου και να την γαμάω δυνατά ενώ αυτή κάνει την μισή διαδρομή από πριν , ενω προς το τέλος παραμένει ακίνητη και κουνιέμαι μόνο εγώ. Κόβω γιατί αν συνέχιζα θα έχυνα και ήθελα να την πάρω και στα τέσσερα. Την στηνω και αρχίζω να μπαίνω δυνατά στην μουνάρα της ενώ της χουφτώνω δυνατά τα σφιχτά της κωλομέρια και τους ρίχνω κανα δυο σκαμπιλάκια. Έχει κι ένα τατού στο δεξί κωλομέρι. Όταν καταλαβαίνω ότι πλησιάζει το τέλος τραβιέμαι βγάζω το προφυλακτικό και της λέω , έλα να σε χύσω στο στοματάκι κάβλα μου. Τον παίρνει στο στόμα και σε μισό λεπτό το πολύ αδειάζω όλο μου το φορτίο μέσα του. Σηκώνεται και πάει να τα φτύσει στον νιπτήρα ενω εγώ ξαπλώνω για λίγο στο κρεβάτι για να ηρεμήσω. Μου δίνει μωρομάντηλο για να σκουπιστεί και πιάνουμε για λίγο την κουβέντα, πιο πολύ πως λειτουργεί στη παρτούζα με την έτερη μιλφάρα, αυτά που έγραψα στην αρχή δηλαδή. Πέρασα πολύ καλά και θα την πρότεινα γιατί δεν βιάζεται καθόλου και κάνει στοματικό μεγάλης διάρκειας κάτι που προσωπικά μου αρέσει. Η υπηρεσία μόνο είναι λίγο μυστήρια. Δηλαδή δεν αναφέρει πρόγραμμα αν δεν ρωτήσεις ο ίδιος αναλυτικά , αλλά ούτε και πόρτα χτύπησε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
16.240
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, Psolokavliaris, Pa Luki Luk και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού