Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία ενδεικτική αλλά ήταν μες την βδομάδα 0830+ τι πρωί.Ανέβασμα σκαλιων και η τσατσά παρουσίασε τη γνωστή Καρολίνα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό πλην πρωκτικου. Νεαρή γυρω στα 30? υποθέτω καστανοξανθη,πρόσωπο όχι κάτι τρελό ,σώμα όμως πολύ δυνατο ,απαλό ,καθαρό με βυζάρες ικανοποιητικές.Παρουσιαστηκε με κατεβασμένα τα μαλλιά ,το οποίο της πάει πολύ η αλήθεια είναι.Γιατι πάντα μέσα έρχεται με μαζεμένα μαλλιά ,που δε την κολακεύει λόγω προσώπου όπως προείπα .Τέλος πάντων,δίνω το παράβολο και μπαίνω μέσα .Δωμάτιο με μπάνιο για όποιον θέλει,καλό γενικά και με τσόντα από brazzers να μπαίνει.Ερχεται η Καρολίνα με αυτοπεποίθηση και με συμπεριφορα ψιλοτουπε και μου πιάνει κουβέντα.Με ρωτάει για πίπα με προφυλακτικό ή χωρίς,της λέω χωρίς.Μου τον καθαρίζει και αρχίζει πίπα αρκετά καλή με πέρασμα αρχιδιων και με deepthroat, που γενικά δε μου είχε ξανακάνει.Της έκανα για λίγο ισπανικό σε κάποια φάση και της είπα να μου τον φορέσει γτ ήταν έτοιμη να με τελειώσει .Μου το έβαλε ,με καβάλησε και πιο πολύ με γάμησε παρά την γαμησα.Ωραιο θέαμα ,βλέποντας και κάνοντας πράγματα στο σώμα της με τις ωραίες μυρωδιές .Μετά ακολούθησε στα τέσσερα όπου και εκεί ήταν δυνατή σε αργούς και δυνατούς ρυθμούς .Τελείωμα σε ιεραποστολικό όπου με τρελαινε το να χαϊδεύω το απαλό δερματακι της.Σηκωθηκε ,με άφησε να βγάλω καποτα ,να σκουπιστω και έφυγε.Γενικα έφυγα με χαμόγελο και προφανώς συστήνεται .Απλά μου βγάζει λίγο τουπε και δε ξέρω αν αξίζει για πολλές φορές ,για να βγάλεις κάνα γούστο με πρωτοβουλίες δικές σου.Ισως δε έχω βρει το κουμπί της.Τσατσα δε ενόχλησε στο δεκάλεπτο που ήμουν μέσα και αμέσως είπε όλο το πρόγραμμα χωρίς να ρωτήσω ,κάτι που για μένα είναι θετικό,γτ τελευταία όπου μπαίνω αν δε τους ρωτήσεις,δε λένε τίποτε παρά μόνο του τυπου "τέλειο μωράκι μπες ".Και περιμένουν με το έτσι ,να μπεις .Καλή συνεχεια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
915
Πόντοι:
370
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, FAT BASTARD, Pa Luki Luk και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Οκτωβρίου, 2023
Καλησπέρα γνωρίζεις εσύ ή κάποιος άλλος αν η κοπέλα δουλεύει μόνο πρωί?
M
mitroglou
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1