Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 79 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Με την Κατερίνα έχω περάσει 3 φορές τα 3 τελευταία χρόνια. Ήξερα πως θα περάσω, εξού και ο τίτλος. Κάθε φορά η ιδία σκηνή επαναλαμβάνεται. Όχι ότι το πρόγραμμά της είναι ελλιπές, το αντίθετο μάλιστα, και δεν προσπαθεί να κλέψει. Είναι μινιόν η κοπέλα με ωραίο στητό 2αρι βύζο φυσικό. Το σώμα της δεν είναι πλαδαρό, αν και έχει λίγα κιλά παραπάνω. 69 δεν έχω κάνει ποτέ μαζί της , γενικά το αποφεύγω με όλες πλην μερικώς, πιπα χωρίς δαχτυλήθρα και τελειωτικό στο στόμα της μέσα. Την γάμησα απο τον κώλο στα τέσσερα, η τρύπα της είναι σφιχτή, δαχτύλιασμα δεν δέχεται στον κώλο κάτι που δεν είναι σωστό για μένα αφού τον δίνει,, δαχτύλιασμα στο μουνακι της το δέχεται, δεν ξέρω όμως πόσο βαθιά. 3 φορές και όλες αντιγραφή στις στάσεις σαν να βλέπεις τις ίδιες σκηνές. Προσφέρεται για ήρεμες καταστάσεις και τυποποιημένο φουλ πρόγραμμα. Tην επόμενη φορά αν θα συμβεί θα δώσω πόνο, θα μάθει να είναι πιο ζωηρή σε αυτό που κάνει. Της λείπει η ζωντάνια που πρέπει να έχει μια γυναίκα του επαγγέλματος για να κράτηση τον πελάτη της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
walker 76
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
5.069
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bisha, Ημεδαπος , ThE και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού