Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από κάμποση ώρα άσκοπης μπουρδελότσαρκας βρέθηκα στη Μαραθώνος όπου σπάνια με απογοητεύει. Τα υπόλοιπα σπιτάκια ή είχαν κόσμο, ή απλά χάλια εργάτριες για τα γούστα μου. Ανεβενοντας στο πάνω του 59 αντίκρισα σαλοναρισμα της νεαράς Σοφίας, εντελώς τσιτσιδι. Άρα δεν υπήρχαν περιθώρια να "κρίνεις" λάθος. Σχεδόν αδιάφορο σώμα, μικρό βυζάκια, για πιασιματάκια, αλλά ότι μιλάει ελληνικά και ότι είχε τρομερή διάθεση/κέφι με έκανε να θέλω να ρισκάρω. Σκάω μπλε μπιλετο, μπαίνω δωμάτιο, και μέχρι να γδυθω και να πλυνω χέρια και Γιακουμή, μπαίνει μέσα στη χαρά και με βρίσκει όρθιο. Μετά από 2 κλασικές ατάκες και κάνα 2 χαδάκια, κάθεται κάτω και αρχίζει ένα free κλαρίνο. Μιλάμε για ένα τσιμπούκι όπου σε σπιτάκι δεν έχω ξαναζήσει. Ούτε σε στούντιο ούτε με γκόμενα. Τέρμα υγρό, σε κάθε Ρυθμό, με τρομερές προσπάθειες για dt. Καραμελωμα στις μπάλες κλπ κλπ. Μιλάμε για ρεσιτάλ πίπας. Εναλλαγή με αυτή από πάνω ... Μέτρια πράγματα αλλά οκ. Μετά ζήτησε στα 4.. (δεν τελείωνα με τίποτα και ήθελε να το επισπεύσει). Αλλά 2 λεπτά σφυροκόπημα και ήρθε το τέλος.
Εν κατακλείδι το σεξακι απλά για ξελαμπικάρισμα είναι. Αλλά το τσιμπούκι από άλλο σύμπαν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
167
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, giorgiodelafuentes2, Milfomaniac και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού