Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 47 10
Μπουρδέλα 88654
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Πρωινές καύλες και τσουπ , που αλλού, στον δρόμο της αμαρτίας : Φυλής.
Έκανα μια μίνι βόλτα σε κάποιους οίκους που έχουν κορασίδες της αρεσκίας μου , αλλά δεν είδα κάτι αξιογαμεύσιμο.

Οπότε αποφάσια να έρθω και εδώ. Την Αμάντα την είχα πάρει άλλες 3 φορές, παλιότερα.
Οι 2 πρώρες ήταν πολύ καλές. Η τρίτη μέτρια. Γι'αυτό, επισκέφτηκα τον οίκο με προοπτική να δοκιμάσω την Σάρα, αν μου έκανε κλικ.

Όταν μπήκα στον οίκο, η Αμάντα ήταν αποσχολημένη και η Σάρα διαθέσιμη. Δεν έκανε κάποιο τρελο σαλονάρισμα, αλλά μιας και η Αμάντα βγήκε από το δωμάτιο (μετά από λίγο) ξυνισμένη, μιας και πρόσφεραν το ίδιο πρόγραμμα (σύμφωνα με την αχόνευτη τσα2), προτίμησα την Σάρα.

Με το που μπάινει στο δωμάτιο η Σάρα, μισοκατεβάζει το ολόσωμο κορμάκι που φορούσε και κατευθίαν πήγε να βάλει τζελ στο μουνάκι της.
Της λέω να μην το κάνει , καθώς ανακοινώθηκε "69" στο σαλόνι. Μου απαντάει ότι δεν της αρέσει και το αποφεύγει.
Οπότε η έξοδος προς τα αποδυτήρια και η αναγκαστική αλλαγή με την Αμάντα, ήταν μονόδρομος.
Βαριόμουν να κάνω μανούρα και να φύγω αγάμητος, αφού είχα γδυθεί και δεν υπήρχε κάτι άλλο αξιόλογο τριγύρω.

Σκάει σε λίγο η Αμάντα, ωσάν βαρύ πεπόνι, με την μούρη της μέχρι το πάτωμα και διάθεση στο απόλυτο Μηδέν.
Αμέσως κατάλαβα ότι το εικοσάρικο πήγε στο κάλαθο των αχρήστων......

Ξαπλώνει στο κρεβάτι και με ρωτάει αν θέλω πίπα (με προφυλακτικό), με ύφος νταλικιέρη αποκλεισμένο σε μποτιλιάρισμα στον Κηφισό.
Της απαντάω καταφατικά. Κάποτε έκανε παιχνιδιάρικη, υγρή πίπα, με ψευτο-gagging διανθίσεις.
Τώρα, μια νευρική πίπα και με το χέρι της να τραβάει το πετσάκι προς τα κάτω με δύναμη, ώστε να πονέσω αρκετά και να την σταματήσω.
Της λέω να ξαπλώσει, ώστε να απολάυσω το νεανικό κορμάκι της και πάει να βάλει τζελ.
Την σταματάω και αυτήν.Δεν έβαλε μεν, αλλά από την μία συνέχεια μονολογούσε κάτι στην γλώσσα της (μάλλον με "στόλιζε") και από την άλλη μου πρόσφερε απλόχερα ένα 2λεπτο νεκροφιλίας.

Αφού κατάφερα με χίλια ζόρια να ξαναζωντανέψω το πονεμένο και ξενερωμένο μου εργαλείο, της λέω να γυρίσει στα 4, ώστε να μην βλέπω την ξυνισμένη της φάτσα, αλλά αντιθέτως τα υπέροχα οπίσθιά της. Έτσι , κάτι έγινε, αλλά όπως κάνει ΠΑΝΤΑ, εκεί που τελείωνα, τραβιέται και δεν σε αφήνει τα απολαύσεις τον οργασμό σου.

Ένα κρύο αντίο από εκείνη και από μένα και στα τσακίδια.
Βγαίνοντας από το δωμάτιο, προσπάθησα να εξηγήσω στην άμπαλη υπηρεσία ότι:
α) ΔΕΝ ανακοινώνουμε στο σαλόνι υπηρεσίες που ΔΕΝ θέλουν οι κοπέλες να προσφέρουν. Η Σάρα δεν προσφέρει "69", οπότε μην το αναφέρεις
β) Οι κοπέλες βαριούντε πλέον που ζουν. Φταίνε οι διπλοβάρδιες? Φταίει νη αναδουλεία? Ότι και να είναι, ΔΕΝ φταίω εγώ να καίω 20άρικα.

Δυστυχώς, το IQ της υπηρεσίας δεν ήταν το κατάλληλο για να γίνω αντιλληπτός και να εισακουστώ.

Από μένα = ένα μεγάλο ΟΧΙ.
Κάηκε το χαρτί αυτό.
Πάμε για άλλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
Προκαταρκτικά
Όχι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2023
Το έγραψα και στην ενημέρωση προχτες. Αξιόλογο κορμάκι η Αμάντα και νεαρή, αλλά είναι ο ορισμός της φολας που καταλαβαίνεις από το σάλονι. Σαν αραχνοαισθηση χτυπάει στο κεφάλι το πορνοενστικτο και σου λέει " ΦΥΓΕ! ". Τεσπα, δεν είναι το πρωτο ουτε το τελευταίο 20 που έκαψες - θα καψουμε συναγωνιστή. Πάμε για αλλά !
review reaction 1 Johnstef, Pa Luki Luk
04 Οκτωβρίου, 2023
Έγραψα και κριτική..
Αλλά ήθελες να δοκιμάσεις με την Σάρα...
Καλά έκανες. Μπορεί σε εσένα να μην έβγαινε Φόλα. Δυστυχώς όμως έκανε ακριβώς τα ίδια που έκανε και σε εμένα.

Τώρα για την Αμάντα.
Την είχα πάρει σε παρτουζα με την Μεγκαν και πραγματικά τα κορίτσια τα Έσπασαν.
Μοναδική εμπειρία.
Δεν είχα γράψει Κριτική αλλά αυτοί που έπρεπε να γνωρίζουν είχαν ενημερωθεί!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2