Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μπαίνω στο σαλόνι και η υπηρεσία ανακοινώνει Χριστίνα και με ρωτάει εάν την ξέρω. Της λέω όχι και εμφανίζεται το μωράκι χαμογελαστό και με τσαχπινιά. Είναι αδύνατη με καστανοξανθα μαλλιά ωραίο κωλαράκι και μικρό βυζάκι που χωράει στην χούφτα σου. Μου είπε τα κλασσικά, πέρνα να περάσουμε ωραία και θα χάσεις αν δεν περάσεις αλλά εγώ έφυγα. Βγαίνοντας το ξανασκεφτηκα και μετά από ένα δίλεπτο επέστρεψα. Φοβήθηκα το φολιασμα γιατί αντικειμενικα είναι ωραίο κοριτσάκι και συνήθως αυτές είναι κρυόκωλες αλλά είπα να το ρισκάρω. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο και μετά από κάνα πεντάλεπτο ήρθε και το κορίτσι. Με το πού μπήκε φάνηκε να χάρηκε που επέστρεψα και κατευθείαν έβγαλε το κυλοτακι της. Με ρώτησε εάν θέλω ελεύθερο στοματικό και αφού της είπα ναι με καθάρισε με μωρομάντηλο και πήρε θέση πλάϊ μου με πρόσωπο προς εμένα. Τον έβαλε στο στόμα μελατο και σιγά σιγά άρχισε να μεγαλώνει. Έκανε φιλότιμες προσπάθειες να τον ρουφήξει όλον και η αλήθεια είναι ότι βλέποντας μια τέτοια φατσουλα να ρουφάει και να γλείφει την πούτσα σου δεν γίνεται να μην φτιαχτείς. Τον έγλειφε και με κοίταζε στα μάτια ενώ κάνα δύο φορές έβγαζε την γλώσσα και τον κοπανουσε πάνω της. Δεν είναι η έμπειρη τσιμπουκλού που θα σε απογειώσει με την πίπα της . Πιο πολύ σου βγάζει μια αθωότητα το προσωπάκι της και σε καλεί να την κατευθύνεις εσύ για το πως θα ρουφήξει το καβλί σου αλλά σε τόσο πιεσμένο χρόνο δεν μπορείς να κάνεις πολλά πράγματα προς αυτήν την κατεύθυνση. Σταματάει μου φοράει προφυλακτικό και μου λέει τι στάση θέλω. Της λέω να με καβαλήσει και το κάνει ενώ εκείνη την ώρα στο εξαλεπτο πάνω φωνάζει η υπηρεσία, Χριστινάκι εντάξει όλα καλά; Κοπαπανηθηκε πάνω στην πούτσα μου για ελάχιστο χρόνο και μετά αλλάξαμε στάση και στήθηκε στα τέσσερα. Το κωλαράκι της μικρό και ζουμερό σφυροκοπηθηκε έντονα και το τέλος ήρθε σχετικά σύντομα. Σηκωθήκαμε και αφού φόρεσε το κυλοτάκι της με ευχαρίστησε και έφυγε από το δωμάτιο. Το Χριστινάκι προτείνεται γιατί είναι ένα ωραίο κοριτσάκι με ωραίο κορμάκι το οποίο σίγουρα θα αρέσει στους μικρότερους σε ηλικία. Προσωπικά δεν μου έβγαλε την πουτανιά που μου αρέσει και στο σεξ φάνηκε να βιάζεται λίγο χωρίς να πει κάτι να με χαλάσει. Ίσως επειδή της φώναξε η υπηρεσία που ήταν απαράδεκτη. Γενικά πιστεύω λογω εμφάνισης θα περάσει καλά όποιος την προτιμήσει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.347
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος , n.smirni76 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2023
" Το κωλαράκι της μικρό και ζουμερό σφυροκοπηθηκε έντονα και το τέλος ήρθε σχετικά σύντομα. ..."
Δηλ. δίνει και κωλαράκι φίλε ???
04 Οκτωβρίου, 2023
Όχι δε δίνει κώλο.Προφανώς εννοεί το σύνολο είναι μικρό και ζουμερό!!!Όντως έχει καλό κώλο η Χριστίνα και κάνει καλό σεξ για τα επίπεδα της Φυλής!!!
05 Οκτωβρίου, 2023
Όχι, τρόπος του λέγειν. Απλώς στα τέσσερα χτυπάς πάνω στο κωλαράκι και το απολαμβάνεις
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3