Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε το Σάββατο στη 2η βάρδια, δούλευε η Χριστίνα(παρακαλώ οι γνωστές ας με βοηθήσουν από που τη ξέρουμε)μελαχρινή κοπελα κατσαρομαλλα με λίγες ξανθιές ανταύγειες, ψιλοκανονικο σώμα ή για να είμαι πιο ακριβείς προς το νταρντανε, μετριου ύψους κοντά στο 1 70-1.72 ,3.5αρι σχεδόν βυζιά, έχει και τατουάζ πάνω από το δεξί στήθος, το πρόγραμμα που ανακοινώνεται είναι ελεύθερο στοματικό τελειωτικό .
Την είχα βάλει στο μάτι από άλλες βόλτες μου, αλλά όλο συνέχιζα τη τσάρκα μου και έκανα κατάθεση εδώ, σήμερα πέρασα πριν συνεχίσω τη τσάρκα μου.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο, φρεσκαριστικα και τη περίμενα, μιλάει πολύ καλά ελληνικά, δήλωσε Ρουμάνα 27 ετών.
Συνοπτικά από προκαρκτικα, αρκετά πεταχτά φιλιά στα χείλη, φιλιά σε λαιμό στήθος και χαιδεματα, 69 δε ξέρω αν κάνει δε ζήτησα μίας και είχα 2 μέρες να γαμησω και μου είχε γίνει τούμπανο από τα χάδια αλλά και από το σωματοτυπο της μου αρέσει ,ερώτηση για προφυλακτικό, πίπα αρκετά καλή, υγρή μεν αλλά όχι όσο βαθιά θα ήθελα, αρχίδια από μόνη της δεν έγλυψε, πέρασμα προφυλακτικου, με ρώτησε πώς θέλεις, της απάντησα εσύ πώς νομίζεις ότι θέλω, στα τέσσερα μου λέει, εννοείται της κάνω τέτοια κωλαρα ειναι για στα τέσσερα, στήθηκε πάρα πολύ καλά η καριόλα, τη γαμουσα δυνατά, αυτή έπαιζε το μουνάκι της ένω οι βυζάρες της πήγαιναν πέρα δώθε, δέχτηκε αδιαμαρτυρητα σκαμπιλια στα κωλομαγουλα της, δεν άλλαξα στάση μίας κσι την είχα καταβρει, μετά από κάνα 5λεπτο της είπα να γυρίσει να τα πάρει στο στόμα, ήταν τόσο μεγάλες οι καυλες που ίσα ίσα πρόλαβα να βγάλω το προφυλακτικό και να χυσω τελικά στις βυζάρες της και όχι στο στόμα της.
Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 11-12 λεπτά, για μένα το σώμα τής το θεωρώ τούμπανο και ιδανικό για γαμησι για τα γούστα μου, μάλλον θα τη ξαναδοκιμάσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.064
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hustler, giorgiodelafuentes2, kolokopeas και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού