Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε τη προηγούμενη Πέμπτη στη 2η βάρδια, μια βδομάδα νωρίτερα σε πρωινή μου τσάρκα είχα γράψει ότι η υπηρεσία μου είπε ότι μετά τις 1700 θα είχε καινούργια κοπέλα,πράγματι ο συναγωνιστής @Sterg1976 ανταποκριθηκε στη πληροφορία μου και πήγε να τσεκάρει, σωστά διαπίστωσε ότι ήταν η Ελένη που δούλεψε στο Ιάσωνος 1γ ενώ πιο παλιά έκανε πέρασμα από το Καλλιρρόης 38 ,σήμερα το απόγευμα αφού έκανα τη βόλτα μου και δε μου έκανε κλικ κάτι αποφάσισα πριν φύγω να έρθω εδώ μήπως δουλεύει, τη πήρα 3 φορές στο Μεταξουργείο και όλες ήταν καλές(και τότε την είχα προτείνει στις ενημερώσεις μου).
Πρόκειται για όσους δε τη γνωρίζουν για μία κοντή ξανθιά μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα για την ηλικία της με τη σημείωση ότι το δέρμα της σε αρκετά σημεία του σώματος της κάνει αυτό που εγώ αποκαλώ ερπετησιο, είναι σπασμένο, οπότε με το νεγκλιζε που φοράει δείχνει πιο εντυπωσιακή απ όταν τελικά γδυθει, έχει 2-2.5αρι βυζί ωραίο σχηματικά, το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε ήταν ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο, φρεσκαριστικα και τη περίμενα, μπήκε στο δωμάτιο κσι με κοιτούσε επίμονα, τι κάνεις τη ρωτάω, θα δουλεύεις εδώ τώρα?χάρηκε και απάντησε νόμιζα ότι δε με θυμάσαι εγώ σε θυμάμαι πάντως, απάντησα ότι φυσικά και τη θυμάμαι, μιλήσαμε λίγο και είπε ότι θα δουλεύει 1700-2300.
Πήγα να ξαπλώσω και μου φωνάζει εδώ εδώ κοιτάμε, αργά αργά έβγαλε το άσπρο(στο Ιάσωνος 1γ όσοι θυμάστε φορούσε συνέχεια ροζ)νεγκλιζε και έτριψε τα βυζια της και το μουνάκι της, τη πλησίασα, άρχισε να με γπωσσοφιλαει ανταποκριθηκα και έτριβα ταυτόχρονα το μουνάκι της το οποιο είναι πολύ ωραίο παρόλο την ηλικία της .
Ξάπλωσα, ανέβηκε στο κρεβάτι χωρίς να βγάλει τα τακούνια της, ήρθε από πάνω μου ξεκίνησε να με φιλάει σε λαιμό στήθος και κατέβαινε προς τα κάτω, για λίγα δευτερόλεπτα έκανε και ισπανική, κατέβηκε ακόμα πιο κάτω και άρχισε να γλύφει και να ρουφάει αρχίδια, άπλωσα το χέρι μου να χαϊδέψω το στήθος της, μου έπιασε και τα δύο χέρια και τα πίεσε στο κρεβάτι(κάτιπουείχεκάνεικαι στιςάλλες συνεδρίεςμας), πήγε το πούτσο μου στο στόμα της και άρχισε μια πίπα πάρα πολύ καλή και βαθιά, πέρασμα πάλι από αρχίδια και ξανά πίπα, πήρε το προφυλακτικό μου το φόρεσε, δε ρώτησε πώς θέλω και πριν της πω μου είπε θα σε γαμησω εγώ...ότι ακριβώς έκανε και τις προηγούμενες φορές, μη παρεξηγηθώ δεν είμαι στραπονακιας, εννοούσε να με καβαλήσει και να ανεβοκατεβαινει πάνω στον πούτσο μου, πράγματι με καβάλησε κάπως πιο πλάγια βέβαια, ανεβοκατεβαινε αργά στον πουτσο μου την άφησα για λίγο και μετά ανέλαβα δράση εγώ, την έφερα κανονικά πάνω μου και άρχισα να την ανεβοκατεβαζω με τα χέρια μου δυνατά στον πούτσο μου ,για να κερδίσω χρόνο σταμάτησα την έβαλα ανάσκελα και άρχισα να γλύφω το μουνακι της, ύστερα την εστεισα στα τέσσερα, οκ εδώ λόγω και της διαφοράς ύψους είχαμε αρχικά μια δυσκολία αλλά όλα οκ ,στη συνέχεια τη προσταξα να έρθει να τα ρουφήξει στο στόμα, σηκώθηκε μου αφαιρεσε το προφυλακτικο και άρχισε λυσαλαια πίπα, σταμάτησε, ξαπλώσε ανάσκελα ήρθε από κάτω μου και άρχισε να μου ρουφάει τα αρχίδια ενώ μου τον έπαιζε μέ το χέρι, όταν ήμουν έτοιμος να χυσω τον έχωσα στο πρόθυμο στοματάκι της οπου τα ρούφηξε όλα.
Στο δωμάτιο έκατσα χωρίς καμία ενόχληση και βιασύνη σχεδόν 25 λεπτά αλλά έχουμε προϊστορία, μιλήσαμε λίγο για δύο κοινές μάς "γνωστές και είπε άλλη μια ατάκα που χρησιμοποιεί, άμα πέρασες καλά να ξανάρθεις, εννοείται της απάντησα.
Σίγουρα θα ξαναπάω, πολύ ωραία πίπα και πολύ συμμετοχή, θα ξαναγράψω ότι αξίζει μία δοκιμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 28, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.076
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, patrick, Νεαρχος Κουκης και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού