Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα να επισκεφθώ τον συγκεκριμένο οίκο πάνω από 2 μήνες. Τελευταία φορά είχα πετύχει την Βερόνικα μόνη της με πολύ καλές εντυπώσεις όπως πάντα και σήμερα ήταν η σειρά της Ελένης σε σόλο. Πλήρωσα και μπήκα στο δωμάτιο και μετά από λίγο ήρθε και το κορίτσι. Μιλήσαμε για λίγο για τα τυπικά και σύντομα περάσαμε στο κυρίως. Ήρθε πάνω μου τριφτηκε για λίγο και μου έδωσε μερικά φιλιά και χάδια στο σώμα και γρήγορα πήρε την θέση της για πνευστά. Ρούφηξε και έγλειψε μπάλες και ρουφηξε με μεράκι την πούτσα μου όπως πάντα. Σήμερα χρησιμοποιησε λίγο παραπάνω χέρι από άλλες φορές , της το απομάκρυνα κάνα δυο φορές αλλά γενικά ήταν μια ικανοποιητική πιπα. Μου πέρασε προφυλακτικό και της είπα να με καβαλήσει. Κάθισε πάνω στην πούτσα μου και λικνίστηκε ενώ εγώ της χουφτωνα το κωλαράκι. Σύντομα την έστησα στα τέσσερα, φάτσα στον καθρέφτη και άρχισα το σφυροκόπημα στο μουνάκι της. Τον έφαγε αδιαμαρτύρητα βογγώντας και μιλώντας συνεχώς. Αυτό ίσως να είναι και το μόνο αρνητικό ίσως για κάποιους στην συγκεκριμένη αλλά γενικά είναι μια ωραία παρουσία, πάντα χαμογελαστή και ευδιάθετη που προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη. Την έχυσα δυνατά στο μουνάκι της και φεύγοντας φιληθηκαμε και ανανεώσαμε το ραντεβού για ντούο με Βερόνικα.
Γαμάτε γιατί χανόμαστε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 30, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
16.240
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kolokopeas, n.smirni76, Ημεδαπος και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού