Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 95 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα περάσει αρκετές φορές από τον συγκεκριμένο οίκο για την Τατιάνα αλλά δεν την είχα πετύχει ποτέ. Οι κριτικές που είχα διαβάσει έλεγαν για δυνατό καβλομιλφάκι οπότε σήμερα όταν η υπηρεσία ανακοίνωσε Τατιάνα στρογγυλοκάθισα να την δω γιατί ήταν στο δωμάτιο. Πραγματικά μόλις βγήκε είδα μια ωραία γυναίκα με λευκό δέρμα και πολύ ωραίο κορμί. Φορούσε και μια καβλωτική φουστίτσα από αυτές που μου αρέσουν οπότε δεν υπήρχε περίπτωση να μην περάσω. Πληρώνω περνάω δωμάτιο και την περιμένω γιατί είχε και άλλο δωμάτιο πριν από εμένα. Σε κανένα δεκάλεπτο μπαίνει μέσα έρχεται δίπλα στο κρεβάτι και βγάζει φουστίτσα και σουτιέν με την μία. Θα προτιμούσα να μην έβγαζε την φουστίτσα αλλά δεν πειράζει. Κυλοτάκι δεν φορούσε και το μουνάκι το είχε ελαφρώς αξύριστο, δηλαδή μια μικρή κάθετη γραμμή. Έρχεται πάνω μου επιθετικά και αρχίζει να με φιλάει στο κορμί ενώ παρατηρώ τις ρόγες της που είναι σηκωμενες. Λέω μέσα μου θα περάσουμε ωραία σήμερα γιατί η κυρία δείχνει μάχιμη. Με ρωτάει για προφυλακτικό και αφού της λέω όχι κατεβαίνει χαμηλά και αρχίζει το γλείψιμο. Ξεκινάει περιμετρικά με φιλιά και στην συνέχεια περνάει από μπαλάκια. Τα βάζει στο σώμα ένα ένα και τα ρουφάει μανιασμενα. Σχεδόν τα δάγκωσε αλλά δεν δίνω σημασία γιατί περιμένω να πάρει την πούτσα μου στο στόμα να απολαύσω το τσιμπούκι της. Το καβλί μου ήδη κοιτάει το ταβάνι και αυτή με τα δυο της χέρια κρατάει το πετσάκι κάτω το βάζει στο στόμα. Αρχίζει να με τσιμπουκώνει γρήγορα αλλά βάζει πολύ δόντι, και νιώθω έντονο πόνο. Βγάζω ένα βογγητό και την σταματάω λέγοντάς της να κάνει πιο σιγά. Σταματάει και κάνει λίγο πιο σιγά αλλά μετά πάλι το ίδιο. Τον ρουφάει τόσο δυνατά που φοβήθηκα ότι θα τον ματώσει. Την σταματάω για δεύτερη φορά και της λέω ότι πονάω. Πρώτη φορά μου συμβαίνει κάτι τέτοιο με γυναίκα. Μόλις επανέρχεται η στύση μου της λέω να μου βάλει προφυλακτικό για να την γαμήσω. Ξαπλώνει για κανονικά αλλά της λέω να στηθεί στα τέσσερα. Έχει ωραίο κορμάκι, αδύνατο μεν αλλά με πεταχτό κωλαράκι. Στήθηκε ωραία και έβαλε και τα δύο χέρια τεντωμένα στο προσκέφαλο να κρατάνε κόντρα. Άρχισα να την γαμάω σε έντονο ρυθμό ενώ της είχα αρπάξει τα κωλομέρια και τα εσφιγγα. Την γάμησα έτσι για λίγο αλλά κατάλαβα ότι δεν θα τελείωνα, φαίνεται ότι ο έντονος πόνος που ένιωσα πριν με είχε επηρεάσει. Τραβιεμαι και τής λέω να τελειώσω στο στόμα της. Αυτή τον ακουμπάει στα χείλη της και αρχίζει να μου τον παίζει κάτι που δεν μου αρέσει καθόλου γι αυτό τον λόγο σιγά σιγά αρχίζει να μαλακώνει. Κατάλαβα ότι δεν πρόκειται να τελειώσω την σταμάτησα και της είπα να φύγει. Της είπα ότι στην αρχή με πόνεσε πολύ και γι αυτόν τον λόγο δεν μπορούσα να τελειώσω. Δεν ξέρω αν το κατάλαβε γιατί δεν μιλάει και καλά ελληνικά. Σηκώθηκε ντύθηκε με χαιρέτησε και έφυγε. Ντύθηκα κι εγώ και άρχισα να σκέφτομαι πια θα είναι η επόμενη που θα περιποιηθει το πληγωμένο μου πουλάκι. Δεν ξέρω πως λειτουργεί το συγκεκριμένο κορίτσι αλλά η εμπειρία μου ήταν τραυματική. Πότε δεν μου έχει τύχει κάτι παρόμοιο. Αν και η συμπεριφορά της ήταν καλή, δηλαδή δεν δυσανασχέτησε σε κάτι ούτε έδειξε τάσεις ξεπέτας, το αντίθετο μάλιστα, στην αρχή μπήκε στον αγώνα παθιασμένα λες και ήταν γκομενα μου εγώ τελικά δεν πέρασα καλά. Όχι γιατί δεν έχυσα αυτό δεν με πείραξε ούτε και εκνευρίστηκα. Απλώς επειδή είναι ωραία γκόμενα και δείχνει να τής αρέσει η πούτσα θα περίμενα να είχαμε αλλη κατάληξη. Εμένα αυτή ήταν η εμπειρία μου, δεν αποτρέπω κανέναν να πάει και ίσως σε κάνα τρίμηνο να δοκιμάσω πάλι μήπως εισπράξω κάτι καλύτερο. Αν και πιστεύω ότι δεν το έχει ιδιαίτερα με την πίπα, πιστεύω να με διαψεύσει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
16.240
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2, digger και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2023
Έτσι κάνει με όλους σε πονάει μάλλον επιθετική τακτική για να μη γαμησεις είναι μεγάλη γυναίκα ξέρει πως να καυλώσει τον άντρα αλλά νομίζω γίνετε επίτηδες ακριβώς όπως το περιέγραψε ήταν και η συνεύρεση μαζί μου απογοητευτική
review reaction 1 Milfomaniac
01 Οκτωβρίου, 2023
Δεν την ξέρω την κυρία, αλλά από την περιγραφή μου φαίνεται ότι δεν αντιλαμβάνεται τι κάνει, που σημαίνει πρόβλημα είτε στο μυαλό είτε ψυχολογικό. Άρα μακρυά.
review reaction 1 Milfomaniac
02 Οκτωβρίου, 2023
Και σε μενα το ιδιο κανει δυστυχως. Δεν νομιζω να ειναι ψυχολογικο οσο ειναι ενστικτο. Ειναι νυμφομανης σιγουρα αλλα δεν εχει μαθει να κανει καλο τσιμπουκι ποτε, δεν πρεπει να ειχε πριν απελευθερωμενη σχεση στην Ουκρανια, ειτε θα το μαθει στην πορεια και θα γινει οσο καλη οσο και η Φωτεινη, η καποιος θα της το πει και θα ξενερωσει και θα την κανει χαχα. Αλλα σοβαρα τωρα, δεν εισαι μονος και εγω δυσκολευομαι να τελειωσω οταν μου τον κοβει η Τατιανα και δεν θα ειχα τοσο προβλημα το κανω μαζι της και χωρις ακα πιπα αλλα τα βακτηρια θα ειναι το προβλημα, σιγουρα με καποτα απο την αρχη θα ειναι καλυτερα μαζι της.
02 Οκτωβρίου, 2023
Με όλους έτσι κάνει κ τους πονάει, ίσως κ επιτιδες.
Αν διαβάσετε κ τις παλιές κριτικές όταν είχε εμφανιστεί πριν κάποια χρόνια τα ίδια αναφέρουν κ τοτε.
02 Οκτωβρίου, 2023
Δυστυχώς δεν είχα διάβασει κριτικές . Μόνο τις ημερήσιες ενημερώσεις που όλοι έλεγαν καλά λόγια και πήγα αδιάβαστος.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5