Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ρίτα είναι μια ρωσίδα με ξανθά μακριά μαλλιά που τα είχε πιασμένα ψηλά, κάτι σαν κότσο, ωραίο κορμί με πιασίματα ,ματάρες και τσιμπουκοχειλάρες. Την είχα ξαναπάρει παλιότερα και σήμερα είπα να κάνω μια επαναληπτική εφόσον την πέτυχα ξανά. Πλήρωσα , μπήκα δωμάτιο και μετά από λίγο μπηκε και η Ρίτα. Μου έκαναν εντύπωση οι τσιμπουκοχειλάρες της , πρέπει να τα έχει φτιάξει γιατί την πρώτη φορά δεν θυμάμαι να ήταν έτσι. Έβγαλε μόνο το σουτιέν, ήρθε κάθετα σε μένα με μούρη προς τον πλαινό σπασμένο καθρέφτη και τον πήρε στο στόμα. Ο πούτσος μου άρχισε σιγά σιγά να μεγαλώνει γιατί όταν τον έβαλε στο στόμα της ήταν πεσμένος και σε λίγο χτύπησε κατοστάρα στύση, σε συνάρτηση με τις ματάρες της που με κοιτούσαν ενώ τον ρούφαγε. Πέρασε και λίγο από μπάλες, όχι τίποτα σπουδαίο και ξάφνικα σταματάει και βγάζει το κυλοτάκι της βιαστηκά λες και την ενοχλούσε.Της λέω ότι δεν θέλω σεξ ακόμα και να συνεχίσει, το έκανε αλλά όχι για πολύ και σύντομα μου πέρασε προφυλακτικό. Με τράβηξε από το χέρι για να σηκωθώ αλλά της είπα να με καβαλήσει. Της τον έχωσα πιάνοντάς της τα κωλομέρια και ρίχνοντας της ελαφρά μπατσάκια. Δεν κάθησε πολύ σε αυτήν την στάση, ξεκαβάλησε και ξάπλωσε σηκώνοντας τα πόδια και λέγοντας μου για να δούμε τι ξέρεις. Της λέω δεν ξέρω εσύ θα μου μάθεις και ταυτόχρονα της τον έχωσα ενώ σήκωσα τα πόδια της στους ώμους μου. Της έριξα μερικά βαθιά χωσίματα και μετά σταμάτησα και την έστησα στα τέσσερα για πισωκολλητό. Εδώ η στάση ήταν πιο καβλωτική για μένα και αφού την γράπωσα από τα κωλομέρια της τον έχωσα και άρχισα να την γαμάω σε γρήγορο ρυθμό ώσπου δεν άργησε να έρθει το τέλος μέσα στην μουνάρα της. Έμεινε λίγο να στραγγίξω, όχι και πάρα πολύ και μετά τραβήχτηκε λέγοντας κάτι ξέρεις τελικά.Σηκώθηκα κι εγώ να ξεπλυθώ στον νιπτήρα, ήρθε κοντά μου και μου έδειχνε τα σκουλαρίκια της που μάλλον κάτι έχασε γιατί τράβηξε το κομοδίνο και κοιτούσε. Δεν κατάλαβα τι ακριβώς έχασε γιατί τα σκουλαρίκια τα είχε και τα δύο, αλλά τέλος παντων. Χαιρετηθήκαμε πήρε τα εσώρουχά της στο χέρι και έφυγε. Η όλη φάση μου άφησε έναν αέρα βιασύνης από μέρους της. Πίπα έκανε καλή αλλά όχι κάτι σούπερ. Δεν μου έβγαλε κάτι το καβλιάρικο να θέλω να ξαναπάω σύντομα αν και έχει όλο το πακέτο από πλευράς εμφάνισης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 28, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
16.240
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ekkrhktikos, giorgiodelafuentes2, Bonecrusher και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Σεπτεμβρίου, 2023
Περιεργο.
Την πρωτη φορα που περασα μαζι της ηταν καλή. Τις υπολοιπες ηταν απογοητευτική. Ξεπατα, μη το ενα, μη το άλλο. Εικοσαροφάγα. Μακρυά από την καριόλα.
review reaction 1 Διανοούμενος, Milfomaniac
29 Σεπτεμβρίου, 2023
Ετσι ήταν ανεκαθεν η Ρίτη. Για μια φορά και stop. Τέλη 2019 δοκιμασα στο Διδ 22 και μετά μεταβολή όπου την πετύχαινα.
review reaction 1 Milfomaniac, Διανοούμενος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2