Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αλεξάνδρα απο Ουκρανία λοιπόν την οποια πετυχα Ιασωνος 1Α ισογειο αυτο που ειναι σχεδον γωνια με Αγησιλαου....Στην πορνοκαριερα μου εχω παει κατα καιρους με αρκετα θωρηκτα.....Λοιπον η Αλεξανδρα ειναι με διαφορα η πιο τεραστια και βαριά γυναικα που εχω πετυχει ποτε σε μπουρδελο.. πιο θηριο ακομα και απο την Λευκορωσιδα Τζουλια απο Διδυμου..... πιο θηριο ακομα και απο την μαυρουλα Μπιουτη απο Φυλης.....πιο θηριο και απο την Ρουμανα Χριστινα απο Μεγ.Αλεξ 17.....υψος 1,75-1,78 περιπου με σωματικο βαρος σιγουρα καπου μεταξυ 140-150 κιλα....Ολα πανω της ειναι τεραστια ....μπουτια , κοιλιες, βυζια, πλατη (πλαταρες τεραστιες για ελληνορωμαικη), ακομα και οι πατουσες της ηταν γεματες σαν μαξιλαρακια χαχαχα....Φυσικα και δεν εχασα την ευκαιρια να εχω εμπειρια με μια τετοια γυναικα, οποτε εβαλα τα δυνατα μου και την σφυροκοπησα οσο καλυτερα μπορουσα εχοντας την ιεραποστολικα και στα τεσσερα....ΑΝΤΕΧΕΙ σκληρα γαμησια....δεν εχει νοημα να μπω σε λεπτομεριες καθως για να περασεις καλα μαζι της θα πρεπει απαραιτητα να σου αρεσουν οι τεραστιες γυναικες....μεχρι να βρεθει αλλη πιο τεραστια ακομα, προς το παρον η Αλεξανδρα εχει το τιτλο της βασιλισας των BBW.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 27, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Dsar263
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
7.559
Πόντοι:
2.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Nikosfeetlicker, sonixxx11, BUT-TMAN και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2023
Φίλε ποσο υψος εχει και κιλά?
Οι πατουσες της τι νούμερο είναι?δωσε πληροφορίες και αλλες
SK
sakis kuvas
review reaction 1 Dsar263
28 Σεπτεμβρίου, 2023
Φίλε όλες αυτές που αναφέρεσαι είναι κορμάρες συγκριτικά με την Κωσταντινα στη Βέργας. Αμα θες να πας με ιπποπόταμο πας εκεί και τέλος.
review reaction 1 999r, BUT-TMAN, Dsar263 και 1 ακόμα μέλος
28 Σεπτεμβρίου, 2023
@sakis kuvas ρε φιλαράκι ο τύπος έγραψε και ύψος και κιλά. Γιατί ρωτάς τα ίδια, περιμένεις να γράψει άλλα νούμερα την δεύτερη φορά;
review reaction 1 BUT-TMAN, sakarvats
28 Σεπτεμβρίου, 2023
Είσαι ήρωας φίλε, ποσα σε πλήρωσε η κοπέλα;
review reaction 3 Dsar263, BUT-TMAN
29 Σεπτεμβρίου, 2023
sakis kuvas οι πατουσες της ειναι No 41
review reaction 1 BUT-TMAN
29 Σεπτεμβρίου, 2023
Διανοούμενος@ φιλος δωσε πληροφοριες για ιπποποταμ....... σορρυ για Κωσταντινα στη Βέργας.
ψος κιλα πατουσα ξερεις....
review reaction 3 mamoon
12 Φεβρουαρίου, 2024
Φίλε μου ξέρουμε που θα την βρούμε τώρα?? Είναι μεγάλη αναγκη είμαι άρρωστος με τις τεράστιες γκόμενές σε παρακαλώ δηλαδή ?
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7