Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχω ξαναπάει στους οίκους της περιοχής και έχουν γυναίκες 50+ και επειδή είχα όρεξη για κάτι τέτοιο έκανα μια βόλτα και μπήκα στο πρώτο ισόγειο που μπαίνεις στο βάθος δεξιά, εκεί ήταν η Μιράντα, μια βραζιλιανα γύρω στα 45 με αρκετά μεγάλα βυζια και μεγάλο κολο. Μου ανακοίνωσε ότι τώρα ήρθε και προσφέρει τα πάντα, και πρωκτικο, οπότε καθαρή και με κολο τέτοιο πλήρωσα και μπήκα, από εμφάνιση δεν αξίζει πολλά αλλά με καυλωσσ ο κολος της.
Ενημερωτικά ο χώρος δεν είναι από τους καλύτερους, απλός πολύ.
Στα του αγώνα...
Μπαίνει μέσα η Μιράντα και τα βγάζει όλα και ξαπλώνει δίπλα μου και αφού αρχίζει την πιπα την γυρνάω 69 αλλά είχε βάλει κρέμα και έτσι την άφησα να τον σηκώσει καλά και μετά την στήνω στα τέσσερα και βλέπω την βραζιλιάνικη κολαρα της και μπαίνω μέσα και αρχίζω σιγά σιγά να ανεβάζω ρυθμό και είχα σηκωθεί όρθιος και τον καρφωνα βαθιά στην κολαρα της και δεν αρνήθηκε όπως και να τον καρφωνα μέχρι που είχα γίνει μούσκεμα και εχυσα βαθιά μέσα στην κολαρα της.
Μου έδωσε μαντιλάκι να βγάλω την καποτα και να σκουπιστω και μου έδωσε ένα φιλί και είπε ότι με περιμένει ξανά.
Καλή συνεύρεση, από εμφάνιση είναι για πολύ σκίσιμο.....και αντέχει.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μιράντα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Stallone
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Φεβ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
327
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ekkrhktikos, perseas, Yatoputso και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού