Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στοχευμένη επίσκεψη για την Ελένη ένεκα καλών κριτικών. Μπαίνω στο σαλόνι και η υπηρεσία με ρωτάει αν ξέρω το κορίτσι, της λέω όχι και ανακοινώνει ότι τα κάνει όλα εκτός πρωκτικό. Περιμένω να βγει από το δωμάτιο και εμφανίζεται χαμογελαστή και ευδιάθετη με ενα κοντό μαύρο φορεματάκι που καλύπτει μετα βίας το μισό κωλομέρι. Η Ελένη είναι μια ψηλή νταρντάνα μιλφάρα με κοντά μαύρα μαλλιά και κάποια παραπανήσια κιλά που τα καλύπτει με το φόρεμα. Το ατού της είναι οι βυζάρες της. Πληρώνω και περνάω στο δωμάτιο, γδύνομαι και μετά από κανα τέταρτο έρχεται και η Ελένη. Δεν έβγαλε εντελώς το φόρεμα της , απλώς το κατέβασε στην μέση της ελευθερώνοντας τις βυζάρες της. Δεν έχασα την ευκαιρία , τα άρπαξα και άρχισα να τα ζουλάω μαλακά λέγοντάς της ότι μου αρέσουν. Αυτή γέλασε, έπιασε την σηκωμένη μου πουτσα την έβαλε ανάμεσά τους και μου έκανε μία ωραιότατη ισπανική. Με ρώτησε εάν ήθελα προφυλακτικό για την συνέχεια και αφού της είπα όχι τον έβαλε αργά αργά στο στόμα και άρχισε το γλείψιμο. Είχε γονατίσει ανάμεσα στα πόδια μου και είχε τουρλώσει την πατούρα της στον ουρανό. Μου άρεσε να την βλέπω έτσι στημένη ,ενώ ταυτόχρονα την έβλεπα και από τον πλαϊνό καθρέφτη. Με παρότρυνσή μου πέρασε και από μπάλες. Τις ρούφηξε και της έγλειψε αργά αργά και χωρίς βιασύνη. Στην συνέχεια τον ξαναπήρε στο στόμα. Μία ρουφούσε το κεφαλάκι απαλά και μία τον γράπωνε με το χέρι στην βάση και τον ρουφούσε πιο έντονα. Τον κρατούσε στο στόμα και κουνουσε δεξιά και αριστερά το κεφάλι μουγκρίζοντας, ενώ εγώ τον έπιανα τον εβγαζα με δυσκολία από το στόμα της γιατί δεν τον άφηνε και τον κοπάναγα στα χείλη της.Μετά ξάπλωσε οριζόντια τελείως και ενώ τον κρατούσε απαλά στο στόμα με τα δάχτυλα της χτυπούσε τον κορμό ελαφρά λες και ήταν φλογέρα και έκλεινε τις τρύπες. Γενικά είναι έμπειρη πεοθηλάστρια με πλούσιο ρεπερτόριο που μπορεί εύκολα να σε τελειώσει αν την αφήσεις. Αφού την ρούφηξε αρκετή ώρα μου πέρασε προφυλακτικό αλλά αντί να κάνουμε σεξ , συνέχισε το τσιμπούκωμα. Ίσως κατάλαβε ότι μου άρεσε γιατί όση ώρα αυτή ρούφαγε εγώ της έλεγα να συνεχίσει γιατί μου αρέσει και ότι με καβλώνει πολύ. Μετά από λίγο σταματάει και μου λέει , σειρά σου τώρα. Της κάνω νόημα να με καβαλήσει αλλά τρώω ακυρο. Ξαπλώνει μπρούμυτα αλλά την γυρνάω κανονικά, σηκώνω τις ποδάρες της στους ώμους μου και της τον χώνω ενώ ταυτόχρονα της χουφτώνω τις βυζάρες. Όπως έχει τα πόδια της ψηλά της χτυπάω και τα δύο κωλομέρια της και της λέω τη κωλάρα είναι αυτή που έχεις μωρό μου. Αυτή όμως χαμογελώντας μου λέει, δεν χτυπάμε....
Στηρίζομαι με τα χέρια στο κρεβάτι και βγαίνοντας ολόκληρος έξω της τον χώνω με ορμή μερικές φορές χτυπώντας με φόρα τα καπούλια της.Αυτή έβγαλε ένα δυνατό βογγητό που σίγουρα ακούστηκε στο σαλόνι. Ενστικτωδώς φρέναρα λίγο γιατί δεν κατάλαβα εάν προσποιείται ή μήπως πόνεσε. Αν και χλωμό μου φαίνεται να πόνεσε η μουνάρα της από εμένα. Τέλος πάντων συνέχισα για λίγο έτσι μαλακά ενώ αυτή μου έλεγε, έτσι αγόρι μου σκίσε μου την μουνάρα. Βγαίνω και την γυρνάω στα τέσσερα για πισωκολλητό. Στηνεται λίγο περίεργα και όταν προσπαθώ να της ανοίξω τα πόδια για να μπω ανάμεσα δεν με αφήνει, παρά μου λέει ,όχι ετσι. Δηλαδή στήθηκε έτσι που τα πόδια μας ήταν σταυρωτά κάτι που δεν βοηθούσε να της τον χώσω δυνατά όπως ήθελα. Ήταν το ένα της πόδι ανάμεσα στα δικά μου και το δικό μου ανάμεσα στα δικά της. Της τον έχωσα έτσι για λίγο αλλά επειδή δεν βολευόμουν και κατάλαβα ότι δεν υπήρχε περίπτωση να χύσω σε αυτή την στάση , την έριξα τελείως μπρούμυτα και άρχισα να της τον χώνω έτσι. Της έκανα πάλι πέντε έξι δυνατά μπασίματα βγαίνοντας εντελώς έξω και μπαίνοντας με φόρα, ενώ αυτή ξαναέκανε αυτό το δυνατό σκούξιμο που μάλλον σκοπό έχει να σε κόψει και την έχυσα όσο πιο βαθιά μπορούσα. Τραβήχτηκα και ξάπλωσα δίπλα της , ενώ αυτή σηκώθηκε και μου έδωσε χαρτί να σκουπιστώ. Ντύθηκε με χαιρέτησε και βγήκε από το δωμάτιο. Αν διαχωρίσουμε το όλο σκηνικό σε δύο φάσεις, η φάση του τσιμπουκώματος ήταν τέλεια και σε ηδονή και σε διάρκεια πάντα για τα γούστα μου. Στην φάση του σεξ όμως πάλι για τα γούστα μου θα της έβαζα 2 στα 5. Πρώτον γιατί δεν κάθισε από πάνω μου για να την χουφτώνω και να απολαύσω τις βυζάρες της που είναι από τα δυνατά της σημεία και μετά στο πισωκολλητό δεν στηθηκε καλά προσπαθώντας να αποφύγει καλή διείσδυση. Δεν ξέρω εάν είχε κάποιο θέμα σήμερα, ίσως κάποιον πόνο ή το κάνει συνέχεια για να αποφύγει δυνατό σεξ. Επίσης δεν αφήνει κωλοσκάμπιλα που η σωματοδομή της σε προδιαθέτει για τέτοια φάση. Αν δεν το κάνεις σε τέτοιες νταρντανομιλφάρες σαν κι αυτήν τότε σε ποιες θα το κάνεις, σε κάτι πετίτ κοριτσάκια που είναι 45 κιλά;
Kαι εννοείται ότι δεν εννοώ καφριλίκια, ποτέ δεν το κάνω αυτό σε κανένα κορίτσι,αλλά λίγο έτσι ελαφρά, ίσα που να ακουστεί το πλατς δεν νομίζω να είναι ούτε κακό, ούτε να πονάει η κοπέλα. Οπότε συνοψίζοντας θα έλεγα , άψογη πίπα, μέτριο σεξ , πάντα για τα γούστα μου. Γι αυτό και το ίσως, στο αν θα ξαναπήγαινα. Δεν θα σε αφήσει άχυστο , αλλά ενώ σε φτιάχνει με το τσιμπούκι της και περιμένεις με το σεξ να απογειωθείς , σε προσγειώνει απότομα.
Πέντε στα 5 στο τσιμπούκι και 2 στα 5 στο σεξ.
Σύνολο 7 στα 10. Καλά αλλά δεν θα επιδιώξω επανάληψη.
Αν το σεξ ήταν καλύτερο , άνετα θα μπορούσε να γίνει ένα από τα στανταράκια μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 25, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
16.240
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 σακης47, n.smirni76, flynow και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού